2014-07-10

RECENZJE REDAKCJI

Balsam do ciała 3w1 firmy Soraya z serii Piękne Ciało

Dzisiaj recenzja Balsamu do ciała 3w1 firmy Soraya z serii Piękne Ciało.
Kosmetyk jak zapewnia producent ma spełniać 3 zadania, czyli:

- nawilżać

- orzeźwiać

- redukować cellulit

Balsam zamknięty jest w iście bajkowe opakowanie. Jego pojemność wynosi 300 ml. Podobnie jak w przypadku żelu pod prysznic, z którego recenzją mogłyście się już zapoznać, kosmetyk posiada takie samo zamknięcie, które bardzo mi odpowiada. Sam produkt jest dość wydajny. Osobiście nie stosuję go na całe ciało, tylko na uda i ramiona.
 

Bardzo podoba mi się zapach balsamu. Po otwarciu balsamu, pierwsze zapachowe wrażenie kojarzy mi się z gumą balonową (taką jaką żułam w dzieciństwie) natomiast po aplikacji na ciało, skóra pachnie bardzo świeżo, lekko cytrynowo. Zapach utrzymuje się na skórze do 3 godzin.

Konsystencja produktu nie jest ani za gęsta, ani za rzadka, jest typowo kremowa. Balsam łatwo się aplikuje i rozprowadza po skórze. Zaletą produktu, jest to, że w miarę szybko się wchłania, dodatkowym, istotnym faktem jest to, że kosmetyk nie pozostawia uczucia lepkości na ciele.

Jeśli chodzi o działanie, to w tym aspekcie jestem trochę zawiedziona. Mowa tutaj będzie o działaniu orzeźwiającym i redukującym cellulit. Na plus kosmetyk oceniam w kwestii nawilżenia skóry. Naprawdę balsam super się sprawdził jeśli chodzi o działanie nawilżające. Ciało jest dodatkowo świetnie wygładzone.

Niestety nie doświadczyłam na swojej skórze uczucia orzeźwienia, pomimo, że produkt w swoim składzie zawiera ekstrakt z cytryny oraz mentol. Kosmetyk także nie redukuje pomarańczowej skórki.

 

Balsam Soraya Piękne Ciało polecam osobom, których skóra wymaga intensywnego nawilżenia. Kosmetyk dostępny jest w każdej drogerii.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją Soraya Piękne Ciało Sunny Peach

Komentarze (1)

Agata (2014-07-18 09:09:12)
lubie czekolade :)
Bardzo lubie balsamy z linii SO Pretty, najbardziej lemonkowy i czekoladowy. Ostatnio urządziłam "polowanie" na czekooladowy... bezskutecznie :( niepoddaje sie będę szukała dalej. Balsamik rewelacyjnie nawilża i przy dłuższym stosowaniu na pewno ujędrnia. bardzo go lubie ze względu na czekoladowy zapach, jaki pozostawia na ciele.. na bardzo długo. Balsam daje mi nawilżenie ale też aromaterapie i relaks.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar