2014-07-07

RECENZJE REDAKCJI

Żel do higieny intymnej Eveline

ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ- LACTA MED -recenzja. 


Wszystkie wiemy jak ważna jest codzienna pielęgnacja miejsc intymnych. Firma Eveline wprowadziła na kosmetyczny rynek ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ- LACTA MED. Produkt jak zapewnia producent nie zawiera parabenów, tradycyjnego mydła, barwników oraz alkoholu, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatny, łagodny i bezpieczny dla skóry.

Żel zamknięty jest w kartonik, na którym znajdziecie mnóstwo informacji o składzie, działaniu oraz zastosowaniu produktu. Sam kosmetyk znajduje się w plastikowym opakowaniu z dozownikiem. Kosmetyk dzięki pompce łatwo się aplikuje. Jego pojemność wynosi 250 ml. Ja stosując go tydzień, zużyłam około ¼ produktu.Wydaje mi się, że pojemność żelu wystarczy na maksymalnie 3 miesiące.

Do tej pory stosując inne tego typu produkty, wystarczyła malutka jego kropelka, by się pienił. W przypadku stosowania tego żelu, aplikuje go na dłoń nieco więcej, bowiem jego konsystencja jest dość rzadka i trochę rozlewa się. Chociaż produkt zawiera w swoim składzie SLS, to byłam trochę zaskoczona, że nie pieni się aż tak bardzo. Moim zdaniem, fakt ten jest jak najbardziej na plus.

 

 

Żel zawiera zaawansowane składniki aktywne:

- Ecoskin

- Kwas mlekowy

- Naturalną betainę

- Ekstrakt z kory dębu

- Ekstrakt z rumianku i D-penthenolu

 

Zapach produktu jest wyjątkowo przyjemny, świeży i delikatny. Codzienne stosowanie żelu przywraca fizjologiczne pH miejsc intymnych, koi i łagodzi podrażnienia oraz gwarantuje uczucie świeżości i komfortu.

Kosmetyk jest łatwo dostępny i jest w korzystnej cenie.

 

Zdecydowanie polecam.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar