2008-03-23

PLOTKI

Wschód spotyka zachód

Natalie Portman wyglądała olśniewająco, gdy przybrała indiański wygląd na planie nowego filmy "Nowym Jorku kocham cię" ("New York I love you"). 26-letnia aktorka, którą znamy z Gwiezdnych Wojen miała hojnie przyozdobione czoło kolorowymi kryształkami do scenach w filmie, w których bierze udział w indiańskim weselu, które odbywa się w Brooklynie.

W filmie "Nowy Jorku kocham cię", antologii łączącej kilka historii miłosnych, które dzieją się w Wielkim Jabłku (potoczna nazwa Nowego Jorku), widzimy Portman jako żydowską pannę młodą, rola, w którą aktorka łatwo mogła się wczuć, dzięki swoim korzeniom, gdyż sama urodziła się w Izraelu, a do Stanów Zjednoczonych przeniosła się kiedy miała 3 latka, ale swoje żydowskie korzenie zawsze pielęgnowała po dziś dzień.

Na planie filmowym Portman po raz kolejny spotkała się ze Scarlet Johansson, z którą grała w innej produkcji "Kochanice króla" ("The Other Boleyn Girl"), ale tym razem Scarlet stoi po drugiej stronie kamery. Inne gwiazdy, który będzie można zobaczyć w tej produkcji to: Kevin Bacon, Elijah Wood i Nick Nolte.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar