2014-07-03

Buty

Buty New Balance American Novels

Zainspirowana największymi amerykańskimi powieściami, najnowsza kolekcja „Made in USA” zawiera w sobie ducha ekspansji na Dziki Zachód, wielkomiejskich klimatów Nowego Jorku, bezkresu oceanów czy pól bitewnych. Tematy te były muzami wielu wielkich pisarzy, a esencje każdej z tych inspiracji możemy dostrzec w kolorach, materiałach i detalach poszczególnych modeli.
 

997
Klasyczny design stał się z biegiem lat wizytówką jakości - wartości tak silnie kojarzonej z New Balance. Wielki powrót po latach w czarno-brązowej kolorystyce wykonanej z naturalnego zamszu wysokiej jakości uzupełnionego detalami z grubej licowej skóry.
 
1300
Model 1300 produkowany jest w amerykańskich fabrykach nieprzerwanie od roku 1985. Tym razem przedstawiamy wersję wykonaną z materiałów klasy premium – nubuku, bizoniej skóry oraz legendarnego denimu z Cone, z którego od ponad 100 lat powstają spodnie marki Levi’s.
 
996
Kolejny nasz klasyk produkowany w amerykańskich fabrykach. Piaskowa kolorystyka wykonana z naturalnego perforowanego zamszu oraz detali z bizoniej skóry.
 
ROZMIARÓWKA: US8-US12
CENA:  699.99zł
 

 

 
 
Made in USA
 
 
New Balance dumnie polega na swoich amerykańskich pracownikach, którzy produkują około 25% wszystkich butów tej marki noszonych w Ameryce Północnej(około 7 milionów par każdego roku w samych tylko Stanach Zjednoczonych!).
 
Wyprodukowaliśmy pierwsze buty w 1938 roku i jako jedyni mamy przywilej bycia firmą sportową produkującą buty w USA. Jesteśmy dumni, że możemy inwestować w amerykańskich pracowników, którzy słyną z oddania swojej pracy, zaangażowania w innowacje i pomysłowości. W naszych pięciu fabrykach na terenie Nowej Anglii zatrudniamy obecnie ponad 1300 pracowników.
 
Wiele butów New Balance produkowanych jest w USA przy użyciu krajowych i importowanych materiałów. Krajowe surowce wykorzystujemy kiedy tylko się da, jednak czasami ze względu na problemy z dostępnością, powody ekonomiczne czy kwestie jakościowe istnieje potrzeba zamówienia materiałów zza granicy. W momencie kiedy przy produkcji buta minimum 70% użytych materiałów pochodzi z rynku krajowego, buty oznaczamy słynnym już znakiem "Made in USA". Kiedy jednak ten wskaźnik spada poniżej wartości 70%, buty otrzymują znak "Assembled in USA" (złożono w USA) z dokładnym wskazaniem użytych krajowych i importowanych materiałów. Mimo, ze jest to wymóg Federalnej Komisji Handlu, przykładamy szczególną uwagę aby nasze buty były dokładnie oznaczone, co ma dalszy pozytywny wpływ na naszą komunikację z klientem.
 
New Balance dowiódł, że produkcja w USA najwyższej jakości butów jest dalej możliwa. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju krajowego przemysłu i na każdym kroku podkreślamy nasze zobowiązanie wobec amerykańskich robotników. 
 
 
 

Komentarze (2)

olka (2014-07-20 21:35:37)
p
Myślę, że będą dostępne w sklepie www.eobuwie.com.pl
OtoKasia (2014-07-17 12:45:17)
Buciki sellyo.pl
Kupiłam tańszy odpowiednik tych bucików http://www.sellyo.pl/product-pl-33943-Sportowe-adidasy-AIR-MAX.html polecam;)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar