2014-06-30

Włosy

Lanza Ultimate Treatment

Lanza Ultimate Treatment jest prostą, 3-stopniową, odpowiednio dopasowaną usługą regenerującą włosy z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, przywracającą włosom maksymalnie zdrowie i połysk. Ta wyjątkowa usługa pozwala na dokładną personalizację leczenia w oparciu o typ i kondycję włosów oraz żądaną usługę. Nasze zobowiązanie wobec Profesjonalistów.


LANZA HEALING NOURISH STIMULATING KURACJA ODŻYWCZA AKTYWIZUJĄCA
Zawiera dużą ilość Anagen 7 System.
Zapewnia dodatkowe środki pobudzające krążenie w skórze głowy.
Zapewnia substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego wzrostu włosów.
Odżywia przerzedzające się włosy. Zaawansowana naukowo formuła do walki z nadmiernie wypadającymi włosami spowodowane przez zbyt szybki styl życia, stres, zażywanie różnych lekarstw. Zapewnia głębokie odżywienie.
 
 


 
 
LANZA HEALING STRENGTH 
MANUKA HONEY ODŻYWKA BŁOTNA MANUKA
Stosowanie tej odżywki to sposób na szybką transformację słabych, matowych, postarzałych włosów w silne, lśniące i młodo wyglądające włosy.
Substancje odżywcze miodu Manuka uzupełnione błotem kaolinowym dostarczają substancji leczniczych nadającym włosom sprężystość i blask.
Ten niesamowity miód zawiera 25 różnych cukrów, które podtrzymują wilgoć dostarczając włosom protein, 7 witamin z grupy B, aminokwasy, przeciwutleniacze, minerały i enzymy. Tak ogromna dawka substancji odżywczych powoduje odwrócenie skutków procesu starzenia się włosów.
 
LANZA HEALING STRENGTH 
WHITE TEA SZAMPON BIAŁA HERBATA
Szampon zawiera kompleks aminokwasów oraz przeciwutleniacze z białej herbaty, które zwalczają czynniki powodujące starzenie się włosów. Wyciąg z białej herbaty chroni włosy przed promieniami UV i toksynami.
Nie zawiera siarczanów, dzięki czemu jest delikatny i utrzymuje dłużej kolor na włosach.
Dzięki wyciągowi z kory mydło drzewa (drzewo z rodziny różowatych o wiecznie zielonych liściach), podczas mycia włosów, wytwarza się naturalna piana, która łagodnie usuwa z włosów zanieczyszczenia.
pH: 5.5
 
 
Kosmetyki dostępne: 
Drogerie WAY TO BEAUTY
www.waybeauty.pl
 

Komentarze (1)

katana (2014-07-02 18:28:13)
?
 no dobra, ale ile kosztuje ta profesjonalna kuracja? sa ceny i ceny, ja znam też profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, od firmy Chantal, ale ich ceny są mega przystępne i chyba tylko takie będę kupować....
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar