2008-03-22

Nowinki

Moda w czasie deszczu

A może rozweselimy swój wygląd wyjątkową parasolką? Taki parasol poradzi sobie nawet z dużym monsunem, a my na pewno staniemy się pastelowymi królewnami w strugach deszczu.


Nie bójmy się deszczu, niech nasz wygląd będzie nadal atrakcyjny, a może nawet agresywny, by sprzeciwić się niesprzyjającej aurze. Po za tym, tam jest przecież dżungla, a gdy przyjmiemy odpowiedni styl, to nawet ulewa nam nie jest straszna.


Niech pada, niech leje, a tęczowa parasolka nigdy cię nie zawiedzie. Kto powiedział, że musimy być smutne w pochmurne dni? Jeżeli będziemy miały przy sobie odrobinę radości, coś kolorowego i optymistycznego, to nikt nie popsuje nam humoru, nawet kierowca, który będzie robił wszystko by nas ochlapać paskudnym błotem z ulicy.


Seksowny płaszcza przeciwdeszczowy? Niemożliwe? Jeżeli to cudeńko zostało zaprojektowane przez Penelope i Monice Cruz to coś w tym musi być. Może warto coś takiego znaleźć i nie przejmować się nawet wielkimi kroplami deszczu?


Nie ma to jak eleganckie, bardzo kolorowe kaloszki w deszczowe dni, które zrobią furorę w każdym towarzystwie i na każdej ulicy. Po co mamy niszczyć dopiero, co kupione pantofelki, załóżmy modne kalosze i poskaczmy po kałużach jak dzieci. Wariacje są różne od tęczowych po lamparcią skórę.
Czapka w kształcie "wiaderka"? Na deszczowe dni jest wprost idealna. Nie znosisz parasolki? Wolisz zmoknąć, a tylko nie trzymać tych drutów w dłoni? To może warto wybrać się na zakupy i kupić sobie takie stylowe wiadereczko na głowę.


Na ponure i deszczowe dni, najlepszy kolor to czerwień. Dama w czerwieni zostanie zauważona wszędzie i skutecznie rozweseli te ponure ulice.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar