2014-06-20

Paznokcie

Neonowy żar tropików

W tropikalnym słońcu dojrzewają najsłodsze owoce, a w cieniu bujnych liści kryją się istoty o najbardziej zaskakujących kolorach. Kolekcja lakierów do paznokci Baked by Orly, inspirowana bogactwem tropikalnej natury, to zdecydowanie najgorętsza propozycja tego lata.
W upalnym świecie króluje intensywność. Smaku, koloru, zapachu. Rozgrzana słońcem i przepełniona wilgocią natura tętni życiem i kryje w sobie wiele osobliwości. To właśnie tu dzikie gatunki zwierząt i roślin przybierają najbardziej odważne kreacje. Razem z kolekcją Baked poznaj najciekawsze kolory tropiku i sięgnij po najpiękniejsze okazy.
 
Połączenie specjalnych pigmentów i minerałów sprawia, że lakiery tworzą na paznokciach niezwykle gładką i trwałą warstwę. Zawarte w nich witaminy A, E i B5 nawilżają i chronią płytkę paznokcia. Dzięki temu możesz cieszyć się paletą egzotycznych kolorów i czerpać z bogactwa natury to, co najlepsze i najzdrowsze. 

 
Wśród tropikalnych trofeów Baked by ORLY znajdziesz następujące lakiery:
 
Neon Heat – by walczyć o przetrwanie dzikie gatunki przybierają cudowne barwy. Neonowy róż, o oszałamiająco "słodkim" wyglądzie, to propozycja dla prawdziwych drapieżników.
 
Ablaze – płomienny pomarańcz pełen szalonych, złotych iskierek z pewnością rozświetli upalne, letnie noce. Zdecydowanie najbardziej soczysta propozycja tego lata!
 
Tropical pop – słodki, jak dziki owoc, kolor omami zmysły nawet największych realistów. Neonowy pomarańcz przypomina, jak gorąca może być tropikalna atmosfera.
 
Lush – taka zieleń może ożyć tylko po prawdziwym monsunie. Bogactwo fantastycznych drobinek, o różnym kształcie i fakturze, może równać się jedynie z bujną naturą, jaka budzi się do życia po tropikalnej ulewie.
 
Hot tropics – tysiące srebrzystych drobinek, zanurzonych w intensywnej purpurze, przypomina nocne niebo tropików. To będzie bezsenna noc – taki widok nie pozwoli Ci spać!
 
Saturated – intrygujący lakier nasycony tajemniczą barwą indygo. Saturated to zapowiedź prawdziwej, letniej przygody.

 
 
Lakiery Orly wytropisz w wybranych salonach kosmetycznych, manicure oraz na stronie www.orlybeauty.pl
 
Pojemność 18ml – cena 39zł /szt
Zestaw Mani mini (4x5,3ml) - cena 60zł 

 

Komentarze (1)

katana (2014-07-02 17:22:56)
bell
 Bell też ma szałowe letnie kolory w serii Neon :))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar