2014-06-20

Czy wiesz, że...

Czyste zęby i dziąsła gdziekolwiek jesteś!

Systematyczna higiena jamy ustnej, oparta nie tylko o dokładne szczotkowanie, ale i nitkowanie, to droga do ładnych, zdrowych zębów i dziąseł. Często jednak nitkowanie wydaje się być trudną i czasochłonną czynnością. Dla wszystkich, którzy lubią proste i wygodne rozwiązania, a także cenią czas, marka Jordan opracowała nowość – 3w1 Flosser: nić, wykałaczkę i czyścik do języka.


 


 
To poręczne i łatwe narzędzie jednorazowego użytku pozwala dokładnie oczyścić przestrzenie między zębami i kieszonki dziąseł, dzięki trzem powierzchniom czyszczącym. Wygodna w użyciu nić jednym ruchem pozbywa się zanieczyszczeń z przestrzeni międzyzębowych, wykałaczka usuwa resztki jedzenia z pomiędzy zębów, a karbowana powierzchnia czyszcząca zbiera osad i bakterie z języka. Poręczne opakowanie z wielokrotnym zamknięciem powala mieć 3w1 Flosser zawsze ze sobą, w pracy, szkole czy podczas podróży i codziennie, w prosty sposób dbać o higienę jamy ustnej, utrzymując czyste przestrzenie międzyzębowe i świeży oddech.   
 
Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami oraz języka jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych. 
 


 
Jordan 3w1 Flosser: nić, wykałaczka i czyścik do języka.
 
Produkt do higieny jamy ustnej, który sprawia że utrzymanie pięknego uśmiechu staje się proste. Połączenie trzech funkcji w jednym produkcie sprawia, że Flosser staje się perfekcyjnym przyrządem do skutecznego i łatwego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, pozwalając zaoszczędzić czas w ciągu pełnego aktywności dnia;
 
1. nić dentystyczna - usuwa kamień nazębny pomiędzy zębami, tam gdzie nie dociera szczoteczka;
2. wykałaczka - pomaga usunąć resztki jedzenia i stymuluje dziąsła;
3. czyścik do języka - pomaga usunąć osad i bakterie z powierzchni języka, odświeżając oddech.
 
Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka posiada praktyczne opakowanie z wielokrotnym otwarciem, idealnym aby mieć je w torebce lub torbie i móc codziennie dbać o czystość zębów w każdym miejscu. 
 
Opakowanie: 36 szt.
Cena: 11,99 PLN
 
Jordan 3 w 1 Flosser nić, wykałaczka i czyścik do języka jest dostępny w drogeriach sieci Rossmann, Superpharm oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.
 

Komentarze (1)

kadzien (2015-06-22 07:43:02)
re
Pasta to ajona, duże znacznie ma systematyczność, odpowiednie szczotkowanie, solidna pielęgnacja. Właśnie w taki sposób można sobie przywrócić zdrowie, z dnia na dzień zadowalajacego efektu się nie uzyska.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar