2014-06-12

RECENZJE REDAKCJI

Chusteczki samoopalające Soraya

Chusteczki samoopalające Soraya - recenzja.


Chusteczki Soraya przeznaczone są do każdego rodzaju karnacji. Pakowane są w saszetkach, w której w każdej z nich znajduje się jedna chusteczka. Produkt jest mocno nasączony. Jedna chusteczka wystarczyła mi na równomierne wysmarowanie nóg.
 
Chociaż producent twierdzi, że efekt opalenizny widoczny jest już po godzinie użycia, to przyznam, że ja zauważyłam go już po około 40 minutach. Zapach produktu nie jest drażniący, lecz podobny do samoopalacza tej firmy w tubce, z którego recenzją możecie lub już mogłyście się zapoznać na portalu. Na skórze nie czuć go praktycznie wcale.


 
Efekty stosowania kosmetyku są rewelacyjne. Skóra ma równomierny koloryt. Chusteczki nie pozostawiają nieestetycznych smug oraz plam. Wiadomo, opalenizna nie utrzymuje się długo jak po normalnym opalaniu, ale czegóż chcieć więcej, gdy chcemy w miarę szybko uzyskać efekt pięknie opalonego ciała?
 
Chusteczki Soraya polecam ze względu na łatwe i wygodne stosowanie. Dostępne są w każdej drogerii, w cenie około 2 zł.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Z. 

Komentarze (3)

pippi (2014-06-19 20:49:26)
chusteczki
 Bardzo je lubię. Nadają skórze piękny kolor. Są tanie i nie trzeba się nabiegać po drogeriach, żeby je znaleźć.
Julka (2014-06-16 08:01:22)
Super
Do opalania tradycyjnego na słoneczku zawsze mam kosmetyki Soaraya a chusteczki na specjalne okazje. Bardzo wazne, ze po tych chusteczkach skóra jest rownomiernie opalona, nie ma plam  a kolor jest naturalny nie pomarańczowy jak po samoopalaczach.
Kama (2014-06-14 12:39:08)
super że są :)
Super, że trafiłam na recenzję tych chusteczek, bo na wakacje zawswze zabieram ze sobą kosmetyki do opalania Sorayi, a te chusteczki chyba przeoczyłam, bo nie spotkałam ich na sklepowej półeczce / a może to nowość???/, ale super, że są bo moje białe nogi rozpaczliwie ich potrzebują :) :), a więc w poniedziałek pędzę do Rossmana / bo myślę, że tak powinny być ? /
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar