2014-06-10

RECENZJE REDAKCJI

Maska kolagenowa nawilżająca - kwas hialuronowy Marion

 Maska kolagenowa nawilżająca - kwas hialuronowy = dobry nawilżacz ;)
 
 

Jesteś zmęczona po całodniowym dniu pracy, a może upalne dni i suche powietrze dają Ci się we znaki? Być może nie tylko ciałem i duchem odczuwasz zmęczenie, ale i Twoja twarz jest szara, zmęczona i sucha?
 
Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem na zakończenie ciężko dnia jest "maska kolagenowa - nawilżająca" 
 
 
Maseczka znajduję się w kartonowym opakowaniu, którego szata graficzna jest bardzo prosta i efektowna bo niebieska, a niebieski kolor właśnie kojarzy mi się z kosmetykami, które  typowo mają nawilżać skórę. 
 
Otworzywszy kartonowe pudełko naszym oczom ukazuję się prostokątna folia, w której w środku jest pełno 'wody', a wśród tej wody znajdziemy maseczkę hydrożelową, która idealnie dopasowuję się do kształtu twarzy.  
 
 
Sam płat hydrożelowy jest bardzo cieniutki, ale o dziwo nie rwie się.
 
Maska jest przeźroczysta, dobrze nasączona. 
 
Maskę nakładamy bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawiamy na 20 minut.
 
Po tych 20 minutach buzia jest widocznie nawilżona - wszystkie składniki w moją skórę wsiąkły tzn. z twarzy ściągam suchy płat hydrożelowy. Dodatkowo twarzyczka jest jaśniejsza i pełna energii - wygląda zdrowo.
 
Maseczka jest do użytku jednorazowo.
 
Warto wypróbować taki wariant maseczkowy jeśli macie już dosyć tych wszystkich kremowych.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
 
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 
 

Komentarze (3)

Malwina (2014-07-25 11:36:22)
:))0
 Maseczka jest ok.Nawilą,napina,wygładza.Nie podrażnia skóry twarzy. Płat dobrze przylega,pozostałość wklepuje.Mam wrazenie odzywionej twarzy,a to bardzo przyjemne.Z doświadczenia polecam.
hania (2014-06-25 13:13:34)
Jak dla mnie
 Dla mnie maseczka sprawdziała się w 100%. Płat zatopiony w serum dobrze przylega do skóry pwarzy,także  dobrze wycięty dopasowany do twarzy. po zdjęciu skóra gładka,miła w dotyku,odświeżona i nawilżona.Ja polecam i jestem zadowolona. 
4-listna (2014-06-11 20:26:18)
moja opinia
 Miałam okazję poznać tę maseczkę kilka tygodni temu. Już po otwarciu była katastrofa, bo kolagenowy płat dziwnie zbił się w jedną masę, przez co po rozłożeniu maski na twarzy była on apozagniatana w wielu miejscach i nie chciała dobrze przylegać do twarzy. 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar