2014-06-06

PATRONATY

Charytatywna Sobota z Kobiecą Twarzą na bis!

W sobotę 14 czerwca 2014 w godzinach 12–18 Fundacja im. Barbary i Tadeusza Kierzkowskich zaprasza panie w każdym wieku (chętnie w towarzystwie panów!) do Willi Matrix w Warszawie przy ul. Malczewskiego 21 na drugie spotkanie z cyklu: Charytatywna Sobota z Kobiecą Twarzą. Pełni przedwakacyjnego zapału planujemy spędzić tę niezwykłą sobotę miło, ale też... konstruktywnie! Nasze spotkanie będzie wspaniałą okazją do wdrożenia ostatnich poprawek wyglądu przed urlopem i pomoże Państwu wprowadzić się w rozrywkowy, wakacyjny nastrój.

 


 
Podobnie jak za pierwszym razem, uczestniczki spotkania będą mogły skorzystać z porad wielu specjalistów, m.in. stylistki, psychodietetyka, eksperta w dziedzinie zdrowego uśmiechu, brafitterki. Makijażystka pokaże proste sposoby na efektowny makijaż dzienny i wieczorowy, będzie można skorzystać z usług manikiurzystki w atrakcyjnych cenach. Nowością będzie stanowisko fryzjerskie, oferujące szybkie usługi stylizacyjne. Służymy pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji skóry latem, chętnie podzielimy się sprawdzonymi przepisami na domowe maseczki i peelingi. Tym razem będzie nie tylko urodowo, ale też... tanecznie! Planujemy pokaz tańca z możliwością nauki podstawowych kroków. Czyli: będzie się działo!
 
Zapraszamy do kawiarenki: w menu doskonałe domowe wypieki naszych wolontariuszy, bar sałatkowy, zimne i gorące napoje. 
 
Spotykamy się w sobotę, by zebrać fundusze dla dzieci ze szkoły podstawowej w Słotwinach. Celem przewodnim naszego spotkania będzie zebranie funduszy na dojazd na basen dla uczniów tej szkoły. Pragniemy wesprzeć zdrowy rozwój dzieci, zadbać o młode kręgosłupy, które na co dzień dźwigają o wiele za ciężkie torby i plecaki. W ramach „Charytatywnej soboty” organizujemy loterię fantową, z której dochód zostanie w całości przekazany na nasz cel. Jeżeli uda się zebrać większą kwotę, będziemy działać dalej: planujemy zakup sprzętu sportowego do szkoły i odnowienie szkolnego boiska. 
 
Zaproszeni przez nas specjaliści i wystawcy zgodzili się oddać duży procent swojego dochodu na rzecz Fundacji. Wiele usług i porad tego dnia będzie bezpłatnych. 
 
W kwietniu udało nam się zebrać 2218,18 zł. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się podwoić tę kwotę! Do zobaczenia 14 czerwca!
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę fundacji: www.ftbk.pl oraz na fanpagu Fundacji na Facebooku: https://www.facebook.com/ftbkierzkowskich 
 

 
 
Projekt: „Zmieniamy”
 
Od stycznia 2014 Fundacja im. Barbary i Tadeusza Kierzkowskich rozpoczęła działania na rzecz projektu „Zmieniamy”. Planujemy, by projekt był powtarzany cyklicznie. Pragniemy wspierać placówki oświatowe z terenów wiejskich. Celem pierwszej edycji projektu „Zmieniamy” jest polepszenie sytuacji uczniów, nauczycieli oraz rodziców związanych z Filialną Szkołą w Słotwinach oraz Państwową Szkołą Podstawową imienia Tadeusza Kierzkowskiego w Promnie. W ramach projektu planujemy polepszyć warunki lokalowe obu szkół, zwiększyć uczniom oraz nauczycielom dostęp do nowoczesnych materiałów dydaktycznych oraz pomóc w przygotowaniu większej oferty zajęć dodatkowych.

Przedstawiciele Filialnej Szkoły w Słotwinach zgłosili szereg potrzeb dotyczących organizacji zajęć dodatkowych dla dzieci (w tym wyjazdów edukacyjnych), remontu dachu oraz wnętrza budynku, wymiany ławek oraz krzeseł, a także innych mebli szkolnych. 
 
W ramach projektu „Zmieniamy” Fundacja imienia Barbary i Tadeusza Kierzkowskich będzie organizować cykl wydarzeń kulturalnych dla różnych grup wiekowych. Pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie wyżej wymienionych szkół. 
 
Naszym priorytetem jest udzielanie wsparcia celowego. Tam, gdzie jest to możliwe, pragniemy zaspakajać zgłoszone potrzeby w sposób bezpośredni, dostarczając przedmioty lub materiały i unikając przekazywania pieniędzy na bliżej nieokreślony cel.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar