2014-05-22

FITNESS

Marika przygotowuje się do Reebok Womens Fitness Camp

Już 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się Reebok Women's Fitness Camp, impreza stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsza tego typu impreza w Polsce, podczas której każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować intensywne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą zagraniczni oraz polscy trenerzy Les Mills i Reebok University. 

 fot. Bartek Szmigulski
fot. Bartek Szmigulski
fot. Bartek Szmigulski


„Reebok Women’s Fitness Camp to impreza stworzona z myślą o mnie i wszystkich kobietach, które chcą zadbać o swoją formę i sprawność fizyczną, ale zupełnie nie interesują ich nieustanne diety i farmaceutyki. Dla kobiet które inwestują w siebie i nie znoszą nudy. Staram się trenować 4 razy w tygodniu. Monotonne, podobne do siebie treningi mnie nudzą wiec wybrałam różnorodność. Codziennie jeżdżę na rowerze, regularnie biegam i pływam. Od 7 tygodni ćwiczę CrossFit, na punkcie którego oszalałam. Trenuję 2 razy w tygodniu w The Box Śródmieście pod okiem indywidualnego trenera i chyba już zdążyłam uzależnić się od tej formy aktywności. Uwielbiam radość i frajdę po skończonym treningu CrossFit, ale też możliwość ciągłego mierzenia się z samą sobą. W końcu każdy taki trening to również trening charakteru” – mówi Marika.
 
Na nudę nie będą mogły narzekać również uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp, na które czekają pełne energii i dynamiki treningi siłowe jak BODYPUMP czy CrossFit, ćwiczenia inspirowane sztukami walki (BODYCOMBAT) oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop (Reebok HIP HOP oraz Reebok Dance). Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę i wzmacniające wszystkie mięśnie, między innymi takie jak Reebok Circuit Training, Reebok Step czy BODY BALANCE. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośniczek jogi, dla których przewidziano trening Reebok Yoga. 
 
NAGRODY
Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody.
Mercedes klasy A na rok oraz wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.
 
 
KIEDY, JAK I  GDZIE?
Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Dodatkowo  na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills „What is HIT training?” oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University. Koszt pakietu startowego to 59 zł, w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia na eventim.pl

 
Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl

 
Partnerzy Reebok Women’s Fitness Camp: Pure Jatomi, Reebok Univesity, Les Mills, Intersport
 
 

Komentarze (1)

enigma1990 (2014-05-26 21:23:36)
...
 Coś ostatni nie ma nowych informacji u Was... I nie mam za bardzo co wieczorami czytać...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar