2014-05-17

PLOTKI

Gwiazdy w TOMAOTOMO

Na piątkowym pokazie duetu Paprocki & Brzozowski pojawiło się sporo gwiazd. Każda starannie zadbała o swój wygląd. Weronika Książkiewicz i Katarzyna Zielińska wybrały na tę okazję kreacje Tomasza Olejniczaka, czyli TOMAOTOMO.

 


 
Weronika na oficjalne wyjścia chętnie wybiera kreacje TOMAOTOMO i zawsze wygląda w nich rewelacyjnie. Tym razem zdecydowała się na biały garnitur. Szerokie spodnie z niskim stanem, z obszerną jedwabną marynarką i klasyczną koszulą, stworzyły elegancką, a jednocześnie bardzo kobiecą stylizację. 
 
Na pokazie świetnie zaprezentowała się również Kasia Zielińska. Jej krótka spódnica z beżowo-perłowej skóry oraz top uszyty z wykwintnej, francuskiej gipiury w kolorze miedzianego złota podkreśliły wyczucie stylu oraz zgrabne nogi gwiazdy. Pazura  stylizacji dodał asymetryczny suwak w mini.
 
 
  
Projekty dostępne są w butiku TOMAOTOMO w centrum handlowym Plac Unii City Shopping, a wkrótce także na platformie www.mostrami.pl.
 
Fot. WBF
 
 
 
 

Komentarze (1)

marta (2014-05-19 14:18:26)
buty
Książkiewicz ma troszkę za długie spodnie. I lepiej do nich wyglądałyby takie buty http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-52703-Sandaly-MACIEJKA-00554-29-00-6-Naturalny-6923.html
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar