2014-05-15

RECENZJE REDAKCJI

LaserXtreme płyn micelarny od BIELENDY

LaserXtreme płyn micelarny od BIELENDY - recenzja.

Od kiedy osobiście poznałam płyny micelarne tak to teraz nie potrafię bez z nich żyć i wciąż to poszukuję swojego ideału bo jak dotąd przetestowałam ich wiele ale żaden nie ujął mnie w szczególny sposób tak abym miała potrzebę kupowania go non stop.

LaserXtreme od bielendy okazał się bardzo fajnym płynem micelarnym i jestem pewna ,że na promocji (bo zawsze kupuje na promocjach) się na niego skuszę ;)
 


 

Opakowanie: Opakowanie rzecz można jest ubogie porównując je do innych wymyślnych opakowań aczkolwiek ja cenię w kosmetykach działanie, a nie wygląd bo jestem zdania iż wygląd zewnętrzny nigdy nie ukaże nam prawdziwego wnętrza ;)

Buteleczka jest plastikowa i bardzo lekka nawet z zawartością płynu-200ml. Otwór, który służy nam do wylewania 'wody' z butelki jest jak dla mnie dobry. 

Zapach: Zapach jest dziwny bo ani pachnący, ani śmierdzący ale dość specyficzny i myślę, że z zamkniętymi oczami mogłabym wskazać, po zapachu, że to jest ten, a nie inny płyn micelarny .

Konsystencja:  Myślę, że już każda z was chociaż raz używała jakiegokolwiek płynu micelarnego i ma pojęcie o jego konsystencji- nie rożni się on niczym innym od naszej zwykłej wody nawet jest takiego samego koloru.

Wydajność: No napisze tak, tak naprawdę to nie ma wydajnego płynu micelarnego ponieważ mamy zmywać nim makijaż do tego momentu aż nasz wacik będzie już czysty (chociaż wiemy ja kto wygląda w praktyce). Po prostu na wacik lejemy tyle płynu ile uważamy za stosowne i powolutku zmywamy makijaż.  Jak dla mnie okazał się dosyć wydajny bo stosowałam go przeszło niecały miesiąc i to codziennie. Zazwyczaj tylko raz dziennie.

Stosowanie: Odpowiednią ilością płynu micelarnego zwilżyć płatek kosmetyczny i delikatnie zmywać makijaż z twarzy i oczu-szyi i dekoltu jeśli ktoś te miejsca również maluję-ja tego nie robię.

Działanie: Płyn micelarny idealnie radzi sobie ze zmywaniem wszelakich kremów BB, podkładów, róży, pudrów itp.
 


 

Bardzo dobrze zmywa cienie, kredki i eyelinery.

Dobrze zmywa tusz z rzęs ale wolałabym aby robił to bardzo dobrze, a nie dobrze :)

Po prostu tą część naszych ocząt trzeba troszkę dłużej zmywać niż resztę twarzy i oka.

Nie jest to spowodowane z żadnym tuszy bo przetestowałam go na 3 tuszach.:)

Dodatkowo płyn sprawia, że buzia jest odświeżona, gładka, czysta, świeża oraz stonizowana (jest takie słowo?? Ale wiecie o co zapewne mi chodzi). Czy nawilża? Na pewno nie przesusza i jest bardzo łagodny bo nawet moja sucha i wrażliwa cera go polubiła ale z tym stwierdzeniem byłabym ostrożna bo myślę, że takie płyny mogą wspomagać nawilżanie ale nietypowo nawilżać.

Jest tu jeszcze parę innych zadań o których wspomina producent, czy to np. pomoc w redukcji zmarszczek i ujędrnieniu twarzy tego również u siebie nie zauważyłam ale nie oszukujmy się takich rzeczy płyn nie może robić ale jak najbardziej może przygotować naszą cerę do przygotowania się na inne składniki odżywcze, które mają zając się tym ,a tym :)

Pisała:
Magdalena Błażejewska
 http://magicwordcherry.blogspot.com/ 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar