2014-05-06

Włosy

TIGI marka zaprojektowana przez fryzjerów

Tigi® to marka produktów do pielęgnacji włosów zaprojektowana przez fryzjerów dla fryzjerów. Marka stworzona przez czterech braci Mascolo. Jako właściciele salonów TIGI rozumie, że nie wszyscy klienci są tacy sami. Dlatego TIGI stworzyło marki, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. BED HEAD to marka dla młodych i odważnych CATWALK dla wyrafinowanych kobiet S FAKTOR dla klientów zainspirowanych fryzurami gwiazd, gładkimi, lśniącymi i efektownymi HAIR REBORN dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną maksymalnie luksusowej pielęgnacji włosów.
 

 


TIGI Resurrection Odżywka

Twoje włosy są bardzo zniszczone i wymagają bardzo intensywnej regeneracji? Zastosuj znakomitą odżywkę Tigi Bed Head Urban RESURRECTION CONDITIONER, która powstała specjalnie z myślą o włosach bardzo zniszczonych.

Głęboka regeneracja i nawilżenie włosów.

Ta znakomita odżywka bardzo intensywnie nawilży Twoje włosy oraz skutecznie zregeneruje.

Unikalna formuła sprawi, że Twoje włosy będą bardziej odporne na różnego rodzaju uszkodzenia a także działanie czynników zewnętrznych. Dzięki niej włosy będą mocniejsze, bardziej nawilżone oraz zdrowsze.
 

   
TIGI Resurrection Szampon


Tigi Bed Head Urban Anti+dotes Resurrection Shampoo - silnie regenerujący szampon do włosów słabych i łamliwych.

Idealny szampon dla słabych i łamliwych włosów, które wymagają natychmiastowej interwencji.

Zawarty w całej serii aktywny czynnik Mikro Powłoka zwiększa wytrzymałość włosa, oczyszcza, odżywia i pogrubia włosy, chroni kolor przed blaknięciem i nadaje wytrzymałości włosom łamliwymi i słabym, chroni przed ciepłem, wygładza łuskę włosa i zapobiega ich puszeniu.

Przyznanie się to pierwszy krok! Bądźmy szczerzy, twoje włosy potrzebują porządnej kuracji. Tak więc niech się zacznie! Przywróć życie słabym i kruchym włosom używając opatrunku nawilżającego w postaci tego szamponu. To najłatwiejszy sposób na powrót twoich włosów do świata żywych!
 

  

Komentarze (1)

karolka (2014-06-02 00:02:52)
<3
 Dopiero co pisałam, że kocham Tigi :PP choć miałam już od nich odżywkę i akurat na to chyba się nie skuszę - najlepsze, jakie odkryłam, to oczywiście z biovaxa... teraz jestem im wierna... 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar