2014-05-05

FITNESS

Empik zaprasza na spotkanie z Ewą Chodakowską

Już w najbliższą środę, 7 maja, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie sie spotkanie z Ewą Chodakowską. Najsłynniejsza polska trenerka fitness będzie promować swoją najnowszą książkę – „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Nie bez powodu Ewa Chodakowska nazywana jest „trenerką wszystkich Polek”, jej profil na facebooku polubiło już ponad milion osób, a książki błyskawicznie trafiają na listy bestsellerów. „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej” to trzecia książka trenerki, będąca poradnikiem dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Powstała we współpracy z dietetyk kliniczną, a jej celem jest przekazanie czytelniczkom, ale także i czytelnikom, wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania w przystępny sposób. W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące problemów, z którymi musi zmierzyć się każda osoba pragnąca zmienić swój tryb życia. Wśród tematów pojawią się między innymi zagadnienia: jak zmienić nawyki żywieniowe, jak odżywiać się racjonalnie i jak ułożyć dietę tak, aby w połączeniu z aktywnością fizyczną osiągnąć wymarzone rezultaty. Książka to kompendium wiedzy na temat zdrowego żywienia, w którym znajdziemy aż 150 przepisów na pełnowartościowe posiłki wraz z tabelą wartości odżywczych, porady dietetyka, zasady komponowania zbilansowanego jadłospisu i zestawy ćwiczeń na wybrane partie kobiecego ciała: brzuch oraz talię. Do książki dołączona została płyta DVD zawierająca najnowszy trening Ewy Chodakowskiej na płaski brzuch.

Ewa Chodakowska to najbardziej znana obecnie w Polsce tenreka fitness. Jest absolwentką ateńskiej Szkoły Pilatesu. W 2011 roku założyła fan page na Facebooku, na którym dzieliła się poradami dotyczącymi programów ćwiczeń. Na posty swoich fanek do dziś odpowiada osobiście. Rozpoznawalność zapewniła jej współpraca z magazynem Shape oraz występy w telewizji śniadaniowej.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar