2014-04-27

Diety

Jogurt Bieluch naturalny lekki

Tak jak inne produkty light, jogurt naturalny Bieluch lekki przeznaczony jest dla osób z nadwagą, odchudzających się, ale również dla wszystkich prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia. Ze względu na niski indeks glikemiczny jest idealny dla diabetyków.
 

 

Coraz więcej osób docenia zalety jogurtu naturalnego. To nie tylko jeden z najzdrowszych produktów mlecznych, ale także bardzo uniwersalny i przydatny w kuchni.

Wersja light jogurtu naturalnego Bieluch dostarcza nam raptem 38 kcal w 100 gramach produktu. Ten rodzaj nabiału to źródło niezbędnego dla zdrowia kości i łatwo przyswajalnego wapnia. Korzystanie wpływa także na stan flory bakteryjnej naszego układu pokarmowego. Naturalny i lekki jogurt Bieluch to także znakomite źródło białka, cennego przede wszystkim dla osób uprawiających sport. W porcji jogurtu 180 g znajduje się go aż 7,2 g.

Jogurt Bieluch naturalny lekki jest niemal niezbędnym elementem diety osób odchudzających się. Jak wskazują specjaliści z Centrum Leczenia Otyłości, które rekomenduje Bielucha lekkiego, regularne spożywanie niskotłuszczowego nabiału zmniejsza ryzyko wystąpienia zespołu metabolicznego, czyli zbioru czynników zwiększających możliwość rozwoju miażdżycy i cukrzycy typu 2 (otyłość brzuszna, hiperlipidemia czy nadciśnienie). Badania wykazały także, że mężczyźni spożywający większe ilości produktów mlecznych na co dzień, mieli mniejszy obwód pasa oraz niższe ciśnienie tętnicze krwi.

Naturalny i lekki jogurt Bieluch to także doskonały materiał do kulinarnych eksperymentów. Jeśli mamy ochotę na lekkostrawny deser lub niskokaloryczne drugie śniadanie, do kubeczka jogurtu Bieluch naturalny lekki możemy dodać łyżeczkę musli lub owoce. Można go wykorzystać także jako bazę sosu do sałatki, dipu albo dodać go do owocowego koktajlu, by stał się bardziej sycący.

Do jogurtu naturalnego Bieluch nie dodawany jest cukier oraz dodatki smakowe, aromaty, konserwanty i chemiczne zagęstniki. Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcyjnemu całkowicie pozbawiony jest tłuszczu, ale zachowuje inne wartości odżywcze.

Poza tym jest po prostu smaczny!

Waga: 180 g/1,50 zł, 330 g/2,50 zł
 

Komentarze (2)

Julka (2014-05-07 13:43:30)
Ciekawy wpis
 http://www.produktyproducenta.pl/breastfast/
Ciekawska Magdalena (2014-04-28 19:47:43)
:)
Kocham, a w szczególności serek z bielucha ;D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar