2014-04-17

Biżuteria

Marka CLAIRE'S INC. prezentuje kolekcję PRISM

CHICAGO, ILLINOIS, 16 kwietnia 2014 – Claire's Inc.,jedna z wiodących sieci sklepów z modnymi dodatkami dla młodych kobiet i dziewcząt, zaprezentowała dziś po raz pierwszy pięć produktów z najnowszej kolekcji biżuterii “PRISM” zaprojektowanej przy współpracy ze znaną amerykańską wokalistką Katy Perry. Kolekcja zostanie wprowadzona do sprzedaży wiosną tego roku.

 

 


„Oto specjalny przedpremierowy pokaz mojej najnowszej kolekcji PRISM dla Claire’s!  Produkty te zostały opracowane przeze mnie osobiście z myślą o Was. To moje ulubione przedmioty z wchodzącej do sklepów linii „Roar”. Ale to tylko początek tego, czego możecie się spodziewać w ramach mojej kolekcji PRISM. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich noszących dodatki z tej kolekcji na koncertach w ramach mojej trasy Prismatic World Tour!”

„Katy jest wyjątkową artystką, która inspiruje dziewczyny i kobiety na całym świecie. Jej nacisk na wyrażanie swojej indywidualności i bycie sobą odzwierciedla misję naszej marki”, skomentowała Beatrice Lafon, prezes Claire’s Inc. „Produkty wchodzące w skład kolekcji PRISM oddają jej fantastyczny styl, są zabawne i przystępne cenowo.”

Pełna ekskluzywna kolekcja „Katy Perry PRISM Collection” zawierać będzie produkty z edycji limitowanych, produkty sezonowe, produkty kolekcjonerskie oraz produkty inspirowane słowami i tytułami największych hitów piosenkarki. Kolekcja PRISM będzie regularnie wzbogacana o nowe produkty podczas trwania współpracy Claire’s i Katy. Więcej produktów z linii ROAR pojawi się w sklepach i na stronie internetowej w maju.
 


 
 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar