2014-03-28

Perfumy

Jakie zapachy na ciepłe dni?

Wiosna to najlepszy czas na zadbanie o ciało i umysł. To pora roku, w której tłumnie zaczynamy uczęszczać do fitness clubów, częściej odwiedzamy kosmetyczkę, stosujemy magiczne diety. Pragniemy zmiany, chcemy czegoś nowego. To również świetny czas na sięgnięcie po nowy zapach. Wiosną organizm potrzebuje energii, dlatego perfumy powinny  być świeże, pachnieć kwitnącą łąką i powietrzem.

 

 

Kwiatowy zapach Like Malizia Free Spirit włoskiego producenta Mirato jest prawdziwym  zwiastunem wiosny. Bergamotka działa antydepresyjnie, jej lekko cytrusowy zapach jest bardzo energetyczny, piwonia relaksuje, a pomarańcza uspokaja. To  propozycja dla kobiet, które potrzebują po zimie regeneracji i nowej energii oraz dla wszystkich pań ceniących sobie wolność. Zapach otula ciało, zmysłowo przyciąga, poprawia nastrój.

Like Malizia So Sweet to z kolei zapach prawdziwej włoskiej wiosny – ciepłej, pełnej bujnego życia.  Kompozycja składników zamknięta w uroczym różowym flakoniku jest słodka i świeża zarazem, sprawia że czujemy się adorowane zapachem. Niesamowite połączenie soczystej mandarynki z nieco cierpką nutą porzeczki nabiera kuszącego charakteru. Propozycja dla Pań, które zmysłowych i tajemniczych.

Wystarczy sięgnąć po odpowiedni flakonik...

 


Dostępność Rossmann
Cena 59,99
Pojemność 100 ml

 

Komentarze (4)

NekropolisQueen (2014-03-31 13:05:41)
:)
 Mnie również skusił opis, opakowanie i cena, pójdę go kupić, by się przekonać jak będzie mi się nosił
Sosenka (2014-03-30 19:50:30)
:)
Opakowania bardzo przyciągają wzrok i kuszą do sprawdzenia wnętrza ;)
Anita Barbara (2014-03-29 12:36:16)
Urocze :)
Fantastyczne mają opakowania. Naprawdę zachęcające do powąchania i przyjrzenia się bliżej produktowi. Chętnie zerknę na nie w Rossmanie, bo w kwestii świeżych zapachów na lato stale szukam ideału :)
slena1986 (2014-03-28 23:54:45)
:)
Trzeba wstąpić do Rossmana i sprawdzić jak pachną:) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar