Bohaterami serialu "Teraz albo nigdy!" są dwudziesto- i trzydziestoletni mieszkańcy dużego miasta. Prowadzą dynamiczne życie, mają ciekawą pracę, wiedzą jak smakuje przyjaźń i miłość. Mimo to, każdy z nich jest na „życiowym zakręcie”, dlatego próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa, wykorzystując czystą kartę, którą otrzymują od losu. Ich wspólna historia zaczyna się gdy Basia, Marta, Julia, Marek, Robert i Andrzej spotykają się podczas sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Maderę.

Barbara (Katarzyna Maciąg) - wrażliwa romantyczka, pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z Markiem - redakcyjnym kolegą (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska), to pragmatyczna, energiczna i zaradna farmaceutka. Od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje ułożyć sobie życie po smutnych przeżyciach. Jej dawny optymizm i wiara w to, że wszystko w życiu ułoży się wspaniale, na razie schowały się głęboko, ale nie zniknęły zupełnie.

Do grupy bohaterów należy też Andrzej (Mateusz Damięcki), student dorabiający w niekonwencjonalny sposób w nocnym klubie. Na Maderę wybiera się przez przypadek, a właściwie przez jego przyjaciela Marcina (Jan Wieczorkowski), zapalonego radiowca, który zdecydował się poprowadzić sylwestrową audycję. Kolejny bohater Michał (Rafał Królikowski), osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Pragnie odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji.

Serial na antenie TVN w niedziele (od 30 marca 2008 roku), zaraz po programie "Taniec z gwiazdami".

Źródło: TVN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar