2014-03-11

Dania dla jarosza

Bieluchowy trójpak dla całej rodziny

Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie niż kromka pełnoziarnistego pieczywa posmarowana kremowym serkiem, a na to plasterki rzodkiewki. Trudno też wyobrazić sobie do tego celu lepszy serek niż Bieluch naturalny lub lekki. Teraz obie wersje dostępne są w rodzinnym trójpaku i w niższej cenie.
 

 


Dobry gatunkowo nabiał to źródło cennego białka i innych wartości odżywczych – dlatego tak ważny dla zdrowia jest jego udział w codziennej diecie. Serek Bieluch, powstający dzięki nowoczesnej technologii membranowej, zwanej ultrafiltracją, zachowuje wszystkie najcenniejsze białka mleka, w tym białka serwatkowe. Oprócz naturalnego smakui kremowej konsystencji, Bieluch jest także źródłem wielu substancji odżywczych, dostarczających nam energii w ciągu dnia.

Bieluch to nie tylko propozycja na pyszne i zdrowe śniadanie. Pod banderolą trójpaku znajdziemy sugestie podania serka Bieluch. Trzy różne przepisy, na potrawy wytrawne i słodkie, powinny zadowolić wszystkich kulinarnych eksperymentatorów. Poziom trudności na szczęście nie jest zbyt wygórowany, więc każdy powinien sobie poradzić z ich przygotowaniem.

Na wewnętrznej stronie opakowania można znaleźć także ważne i ciekawe informacje związane z właściwościami prozdrowotnymi nabiału oraz legendę chełmskiego duszka Bielucha, które zainteresują i młodszych, i starszych.

Zestaw trzech pysznych serków Bieluch - dwa naturalne i jeden lekki - można już znaleźć na sklepowych półkach w estetycznym opakowaniu z wizerunkiem uśmiechniętego Ducha Bielucha.

Waga: 3x150 g

Cena: ok. 6,50 zł

Więcej informacji na: www.bieluch.eu
 

Komentarze (4)

Kamila (2014-03-13 11:42:12)
mniam
Super, więcej Bielucha za mniej, to mi się podoba:) Serek jadam regularnie, więc zapas na pewno mi się przyda.
P.K. (2014-03-12 13:41:40)
mmmm
bardzo lubię naturalnego Bielucha, z dodatkiem świeżego szczypioru i rzodkwi <3
filipinka (2014-03-12 07:42:40)
...
uwielbiam Bielucha ...
slena1986 (2014-03-11 22:18:51)
bieluch
Ser bieluch jest pzepyszny. Uwielbiam z nim kanapki:D 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar