2014-02-22

Nowinki

Święto mody Pret-a-Porter!

Radosna wiadomość! Wiosenna edycja Fashion Democracy przypada na Dzień Kobiet! Przyjdź na Fashion Democracy do CH Blue City w dniach 5-7 marca i spraw sobie prezent na Dzień Kobiet. Polscy projektanci stworzyli wyjątkowe kreacje dla każdej z nas.
 

 


Czym dokładnie jest Fashion Democracy nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jednak warto przypomnieć, że ideą imprezy jest umożliwienie szerokiemu gronu odbiorców dostępu do markowych ubrań polskich projektantów, znanych marek, czy dopiero debiutujących twórców na polskim rynku po specjalnych cenach Fashion Democracy. Jest to cykl otwartych imprez modowych, na których można skompletować całą garderobę na nadchodzący sezon. Wyjątkowe kolekcje w limitowanych egzemplarzach, wyrafinowane fasony stworzone przez najlepszych projektantów mody kupisz tylko u nas.

Na najbliższej wiosennej edycji Fashion Democracy kupisz najmodniejsze w nadchodzącym sezonie kolekcje pełne kobiecych fasonów i wzorów. Na wiosennej imprezie Fashion Democracy będziesz mogła znaleźć przepiękne bluzki, casualowe t-shirty, sukienki, tuniki, żakiety… Jednak ubrania to nie jedyne atrakcje marcowego Fashion Democracy.

Organizatorzy zawsze dbają  o wyjątkową atmosferę – dodatkową atrakcją będzie strefa Fashion Democracy Beauty gdzie klientki będą mogły wykonać bezpłatne makijaże kosmetykami marki NYX COSMETICS oraz zasięgnąć porad dotyczących pielęgnacji dzięki badaniu innowacyjnym aparatem S.A.M. (Skin Analyzer Magnifier). Dodatkowo każda osoba, która skorzysta z wyjątkowych usług Fashion Democracy otrzyma bony zniżkowe do wybranych punktów Centrum Handlowego Blue City!

Impreza odbędzie się w dniach 05-07 marca w Warszawie w Centrum Handlowym Blue City (Al. Jerozolimskie 179).

Komentarze (1)

MangoMania (2014-02-24 16:56:37)
Stolica
Świetna impreza:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar