2008-03-14

PLOTKI

Scarlett Johansson stanęła za kamerą

Scarlett Johansson dzięki swojemu aktorstwu zdobyła uznanie wielu, ale teraz jej ambitna natura rzuciła ją na wyjątkowo głęboką wodę, stanęła za kamerą robiąc swój reżyserski debiut.21-letnia aktorka, o której się mówi, że jest ulubienicą sławnego na całym świecie reżysera Woody Allena, została zauważona filmując 5 minutowe ujęcie z Kevinem Baconem na ulicach w Brooklynie. Scarlett jest jedną z dwunastu współpracujących reżyserów włączając w to gwiazdę Zacha Braffa, którzy razem kręcą antologię "New York, I Love You" (Nowy Jorku, kocham Cię).

Ale to nie wszystko, aktorka przygotowuje się by zdobyć kolejny punkt do swojego już imponującego CV. Już niedługo wyda swoją debiutancką płytę i rozpocznie swoją piosenkarską karierę albumem "Anywhere I Lay My Head", który już niebawem będzie do zdobycia, a zawiera 10 coverów jazzowych Toma Waitsa oraz jeden oryginalny utwór. Scarlett powiedziała: "Melodie Toma Waitsa są tak piękne, a jego głos wyróżnia się wśród innych. Przesłałam mu jedne z moich pierwszych nagrań i powiedział: "No to do dzieła". Słyszałam, że Tom jest bardzo zadowolony." W numerze jeden na płycie znalazł się nawet bardzo potężny duet ze znaną na całym świecie gwiazdą, Davidem Bowiem, który był pod wrażeniem talentu aktorki. Bowie powiedział, że występy Scarlett są bardzo tajemnicze. Ona tworzy pewnego rodzaju atmosferę, która mogłaby być wytworzona przez takie powieściopisarki jak Margery Latimer czy Jeanette Winterson.

Scarlett Johansson od zawsze stawiała sobie nowe cele, sama przyznała, że "...ambicja jest niezwykle zdrowa. Wszyscy ludzie, którzy osiągnęli sukces są ambitni. Trzeba być ambitnym, by do czegoś dojść".
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar