2014-02-18

Nowinki

Trendy wiosna/lato 2014

Przed nami ta przyjemniejsza połowa roku: wiosna i lato. Co nowego przygotowała dla nas moda? A może ponownie wrócimy do tego co znane , sprawdzone i zawsze na czasie? Przyjrzyjmy się czterem głównym nurtom, które z całą pewnością będą widoczne na ulicach i w sklepach.
 Sport to zdrowie
Wraz z ogólnoświatową modą na ruch i aktywność fizyczną zapanował trend na ubrania inspirowanie sportem. Poza klasycznym szarym dresem mamy całe mnóstwo wygodnych i stylowych ubrań, które sprawdzą się na co dzień. To opcja dla tych kobiet, które nie lubią dylematu: moda czy wygoda. Tym razem możesz mieć wszystko.

Tajemniczy ogród
Rozkwitają sukienki, bluzy, buty i torebki. Kwiaty nosimy tam gdzie mamy ochotę i bez względu na okazję. Tym razem nie wybieramy między różą , a drobną łączką ponieważ …nie ma to znaczenia. Ma być kwieciście, kobieco i jak to z kwiatami bywa: romantycznie.
 


Rozjaśnienie
Śnieżną biel, śmietankowy i jasno kremowy nosimy w wersji total look. Ze względów praktycznych raczej nie pozwalamy sobie na to zimą dlatego korzystajmy z tego nurtu wiosną i latem. Wdzięczne, niewinne i bardzo twarzowe kolory to prosta recepta na odświeżenie garderoby po zimie.

 

Pastele
Ten trend to od jakiegoś czasu prawdziwy bumerang. Na chwilkę przestaje być widoczny po czym powraca i co ciekawe, nikt nie jest nim zmęczony. Pastele 2014 to już nie tylko słodkie falbanki i stylistyka retro. Coraz więcej jest prostych linii i zaskakujących materiałów. Być może w tym sezonie pastele polubią też minimalistki?
 

Komentarze (2)

ann (2014-02-19 13:34:57)
konkurs
 kiedy bedzie rozwiązanie konkkursu MOODO? ;)
NekropolisQueen (2014-02-18 22:55:17)
:)
Kwieciste stylizacje jakoś do mnie aktualnie nie przemawiają, choć kiedyś miałam parę rzeczy w takie motywy. Zdecydowanie podobają mi się pozostałe
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar