2014-02-16

ROZRYWKA

Muzyczne Walentynki

Największe przeboje Steviego Wondera, Diany Ross, Lionela Richie, Jacksons 5 i innych zabrzmiały w Sali Kongresowej.












„Why do Fools Fall in Love”, „Hello”, „My Girl”, „I’m Coming Out” i wiele innych niezapomnianych przebojów z amerykańskiej wytwórni Motown usłyszeliśmy 14 lutego w warszawskiej Sali Kongresowej. Z okazji Walentynek, po raz pierwszy w historii, odwiedziła Polskę grupa amerykańskich artystów tworzących oryginalne widowisko muzyczne – The Magic of Motown. Zabrzmiały największe przeboje o miłości Steviego Wondera, Diany Ross & Supremes, Michaela Jacksona & Jackson 5, Lionela Richie i wielu innych.

The Magic of Motown to oryginalna i porywająca choreografia, bajeczne kostiumy i autentyczny klimat muzyki prosto z Detroit. Podczas tego stworzonego w USA widowiska, zabrzmiało w Warszawie blisko 40 niezapomnianych hitów w wykonaniu międzynarodowego zespołu doskonałych artystów perfekcyjnie i z autentyzmem ukazujących wielkie legendy związane z Motown, jedną z najsłynniejszych wytwórni płytowych świata.

Romantyczny klimat koncertu z najpiękniejszymi przebojami o miłości był również tłem wyjątkowego wydarzenia – wszyscy słuchacze stali się świadkami pięknych oświadczyn, które miały miejsce się na scenie.   Podczas koncertu The Magic of Motown odbył się konkurs wizytówkowy, w którym główną nagrodą były dwa bilety na lot do Londynu ufundowane przez Ryan Air oraz nagrody ufundowane przez Universal Music Poland oraz francuskie salony fryzjerskie Frank Provost.   Partnerzy: Hotel Mercure, SIXT, studio RPM, Ryan Air  Patroni medialni: Radio ZET Gold,  portal Wirtualna Polska, dziennik Polska The Times, NaszeMiasto.pl, firma AMS, firma Digital Board, magazyn Trendy Art Of Living, Polki.pl, The Visitor, In Your Pocket, Benefit Multimedia, My Town Channel, MyDwoje.pl.  Organizatorem pierwszego w Polsce wystawienia widowiska muzycznego The Magic of Motown była agencja STX JAMBOREE.  
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Sylwia (2014-02-16 19:08:07)
My girl
Uwielbiam ten utwór! Szkoda, ze nie slyszałam na zywo :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar