2014-02-04

Kolekcje ubrań

CASUAL FRIDAY

Najnowsza propozycja MONASHE skierowana jest dla kobiet, które lubią wyglądać modnie i stylowo zawsze i wszędzie: nawet w pracy. Czy biurowe ubrania muszą być nudne? Ależ skąd!


Właśnie to udowadnia nam nowa kolekcja MONASHE. Już nie tylko garsonka czy garnitur są rozwiązaniem na elegancki wygląd . Koszula koszuli nierówna dlatego postaw na takie, które podkreślają Twoje atuty.  Jak zawsze, tak i tym razem- marka MONASHE nie zapomina o torbach, bo cóż jest lepszym przyjacielem każdej kobiety jeśli nie idealna torebka? Najmodniejsze modele posiadają krótką rączkę, która dodaje im szczyptę retro. Zamiast klastycznego zestawu składającego się z bluzki i spódnicy możesz postawić na sukienkę o linii bliskiej ciału. Kolekcja MONASHE łączy elegancję, styl, profesjonalizm z duchem mody.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

roksana (2014-09-06 17:25:46)
oszczędnie
Sukienki i owszem, choć moim zdaniem nie wszystkie nadają się do pracy. Osobiście kupję suknie z kolekcji sugarfree.pl z wyprzedaży. Zawsze to (nawet sporo) taniej. Nie jestem prezesem banku i nie zarabiam grubych tysięcy, więc muszę sobie radzić. :)
sylvana (2014-02-08 20:51:56)
ładne...
tylko pracy nie mam
Sylwia (2014-02-06 16:59:17)
dress code
Pracuje w biurze i juz mam dośc obowiązującego dress-codu! :( Dlatego sukienki oferowane przez MONASHE są dla mnie super rozwiązaniem. Uwielbiam taki styl no i nie musi byc nudno :) Stawiam na sukienki :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar