2014-01-26

Kolekcje ubrań

Kolekcja Big Star Spring Summer 2014

Kolekcja Big Star Spring Summer 2014 to zaproszenie do pełnej wrażeń podróży. Jest to podróż wyjątkowa, bo przemieszczamy się nie tylko w przestrzeni, ale i czasie.
Tematem przewodnim męskiej części kolekcji na wiosnę są pixele i nawiązania do gier komputerowych lat 80-tych, zrealizowane przede wszystkim w nadrukach. Ważnym motywem są również kolory inspirowane klockami Lego, widoczne w bluzach, dwustronnych kurtkach i t-shirtach.

Paniom proponujemy wyprawę do Marakeszu. Stonowane kolory pomarańczu, błękity i róż to baza kolorystyczna damskiej części kolekcji. Nadruki inspirowane marokańską ceramiką i charakterystycznym dla tego regionu wzornictwem, stanowią szykowną ozdobę bluz, koszul i kurtek.

Wspólnym motywem letniej kolekcji dla Pań i Panów jest żar tropików. Znajdziemy tu zarówno soczyste neonowe kolory jak i nadruki inspirowane egzotyczną florą dżungli.

Lata 80-te przywołane zostają przez nieco mroczniejszy, rockowy klimat linii Black. Dzianiny w szaro- czarnej tonacji, skóra lub materiały, które ją naśladują,  obecne są zarówno w wykończeniach bluz i t-shirtów jak i w jeansach. Denimowe spodnie pokryto żywicą i  wykonano z tkaniny o dużej elastyczności, żeby dobrze przylegały do sylwetki. Do kompletu - obowiązkowo klasyczne ramoneski z eko skóry. W kolekcji nie zabrakło również kultowej jeansowej katany w wersji dla Pań i Panów.

www.bigstarjeans.com

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Sylwia (2014-01-27 11:17:34)
ciuszki :)
super! bardzo duzy plus za pomarańcz :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar