2014-01-13

Biżuteria

Konstelacje A&A – magia gwiazd na co dzień

A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską. Biżuteria tworzona jest przez mistrzów złotnictwa i jubilerów, którzy za każdym razem powołują do życia małe dzieła sztuki. Ręczne wykończenie napełnia biżuterię historią i duszą oraz podkreśla jej wyjątkowość.

Biżuteria, dzięki której możesz wesprzeć sztukę oraz chore dzieciSzeroki asortyment produktów, różnorodność materiałów oraz kamieni sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok wystawy, na której prezentowane są wyroby z pracowni A&A.

Skąd mistrzowie biorą inspiracje do tworzenia nowych dzieł? Z piękna otaczającego nas świata. Morze, rośliny, zwierzęta, a nawet polska historia mogą być doskonałymi motywami na biżuterię. Kolekcja KONSTELACJA jest świetnym przykładem na to, że zodiakowe konstelacje gwiazd mogą być doskonałym wzorem na biżuterię.

Piękno, tak jak miłość jest wartością niewymierną, ale w A&A każdy znajdzie biżuterię, która odda sedno, nawet najgłębszych uczuć. Te małe dzieła sztuki rodzą się z potrzeby serca, pasji i mistrzowskiego rzemiosła.

Jednak nie są one stworzone jedynie, aby lśnić i zachwycać. A&A Dom Jubilerski od lat wspiera wydarzenia kulturalne, sztukę oraz fundacje, między innymi pomaga podopiecznym Kliniki "Budzik", Fundacji "Akogo?". Czy zatem istnieje coś lepszego niż połączenie piękna, miłości i ofiarności? Zaglądając do salonów A&A znajdziecie na to pytanie odpowiedź.


Konstelacje A&A – magia gwiazd na co dzień.


Trzeba by długo szukać, aby znaleźć coś równie romantycznego jak pierwszy pocałunek pod migoczącym niebem. W wielu krajach świata wierzy się, że dostrzeżenie spadającej gwiazdy może być wspaniałym znakiem - wystarczy zamknąć oczy i pomyśleć życzenie. Każdemu z nas podczas narodzin zostaje przyporządkowany znak zodiaku, który ma wpływ na nasze życie. Znaki zodiaku widoczne na niebie, to nic innego jak konstelacje gwiazd, które połączono w symboliczne kształty i nadano im nazwy. Trwając niezmienne przez wieki, stały się inspiracją dla pisarzy, malarzy i kochanków. A&A Dom Jubilerski w swojej kolekcji KONSTELACJE ma dwanaście gwiazdozbiorów odpowiadających znakom zodiaku. Eleganckie, klasyczne, a zarazem kunsztowne – takie są KONSTELACJE wykonane przez mistrzów jubilerskich A&A, którzy każdemu dziełu nadaj duszę i odpowiednią symbolikę. Zatem biżuteria z tej kolekcji jest nie tylko ozdobą, ale również talizmanem.

PODARUJĘ CI GWIAZDKĘ Z NIEBA, to myśl przewodnia magicznej kolekcji KONSTELACJE A&A.
https://www.facebook.com/domjubilerskiaia

Szukacie wyjątkowej biżuterii, która służyć będzie jako talizman? Zobaczcie KONSTELACJE!

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (4)

A&A (2014-01-15 20:56:33)
KONSTELACJE
 Kolekcja ta, to pomysł na zindywidualizowaną biżuterię dla naszych klientek :) Zapraszamy !
piotr (2014-01-14 00:57:31)
ciekawe, musi kostowac fortune
dziewczynie na pewno by sie podobalo ale pewnie kosztuje fortune za takie cacko
cialkozieleni (2014-01-13 22:16:45)
dobra myśl
 teraz można podarować ukochanej osobie nie tylko gwiazdkę z nieba ,ale jak widać i całą konstelację:D  ja bym się nie pogniewała ...na Oriona :)  
sylvana (2014-01-13 21:46:17)
Szybko...wypowiem życzenie...
tyle spadających gwiazd,że marzenia muszą się spełnic Przy okazji-bardzo gustowne
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar