2014-01-12

ROZRYWKA

E! Na żywo z czerwonego dywanu: ZŁOTE GLOBY 2014

Już 12 stycznia 2014 roku odbędzie się 71. Ceremonia rozdania Złotych Globów. Ryan Seacrest i Giuliana Rancic, reporterzy stacji E! Entertainment, będą na żywo komentować wszystko to, co wydarzy się na czerwonym dywanie. Transmisja rozpocznie się o północy.

 

 


Charyzmatyczni prowadzący - Ryan Seacrest i Giuliana Rancic zrelacjonują przebieg jednego z największych wydarzeń w Hollywood - ceremonii rozdania Złotych Globów 2014. Kamery E! przyjrzą się kreacjom gwiazd zaprojektowanym przez największych światowych projektantów, prowadzący zaś zadbają o to, by nie zabrakło emocjonujących wywiadów z ulubionymi celebrytami. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć relację z tego corocznego wydarzenia zupełnie nowym okiem – by zajrzeć za kulisy bankietu po gali i na gorąco usłyszeć komentarze gwiazd.

Złote Globy to nagroda przyznawana corocznie, począwszy od 1944 roku, przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (Hollywood Foreign Press Association, HFPA), w dziedzinie filmu i telewizji. Gala odbywa się w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills.

 
E! Na żywo z czerwonego dywanu. Transmisja 12 stycznia, godz. 00:00 na E! Entertainment.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar