2014-01-08

Nowinki

Sportowe stylizacje na zimową aurę

Zima traktuje nas w tym roku wyjątkowo pobłażliwie, ale to podobno nie koniec śnieżnego sezonu. Warto być przygotowanym na każdą okoliczność i zadbać o ciepłą oraz komfortową garderobę.


 

 


W zimę zdecydowanie najlepiej sprawdza się styl sportowy. Niezależnie czy jesteś zwolennikiem narciarskiego szaleństwa, czy miejskich atrakcji postaw na wygodne sportowe obuwie oraz miękkie ubrania, także dresy.

W zimowej stylizacji zawsze warto przemycić jakiś kolor. Na stokach królują jaskrawe róże, turkusy i żółcie. W miejskich warunkach doskonale sprawdzą się też beż, zieleń i bordo. Niezależnie którą barwę wybierzesz, to czas, w którym najodpowiedniejsze będą trapery lub śniegowce, sportowe spodnie i puchowe kurtki.

W takiej stylizacji, także da się przemycić nieco modowej fantazji. Sprawdź, która z przygotowanych przez nas propozycji najbardziej Ci odpowiada.
 


Komentarze (2)

marakos (2014-05-23 14:55:12)
marakos
 W roli dodatku, ale uwielbiam je - http://www.i-trendy.pl/index.php/odzie/swetry/details/269/11/odzie/swetry-damskie/sweter-narzutka-k112 Są po prostu genialne ;-) 
sylvana (2014-01-08 21:26:52)
Ile tu pięknych rzeczy...
wspaniale skomponowane zostały i stanowią dla mnie wzór w stylu zimowym
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar