2013-12-31

Nowinki

Zmysłowy Look Moodo

Czas szaleństwa i karnawałowych wibracji zbliża się wielkimi krokami. MOODO pobudzone nadejściem tego wyjątkowego czasu przygotowało specjalną karnawałową kolekcję. Nowy look, nowa odsłona na karnawałowy bal i noworoczne  szaleństwo.
 

 


Zmysłowość i śmiałość karnawałowego looku MOODO zachęcają i nastrajają noworocznie.

Pozwalają  oddalić codzienną rzeczywistość na rzecz myśli przepełnionych muzyką, tańcem oraz zbliżającą się maskaradą. Karnawałowa kolekcja MOODO pozwoli zatracić się w imprezowej euforii mody i elegancji, zafunduje wszystkim poszukiwaczkom niepowtarzalnego karnawałowego looku modowy koktajl .

MOODO proponuje różnorodność stylów począwszy od zatopionego w czerni stylu glamour, przez szlachetne , zwiewne tkaniny, po wieczorowy look w nowoczesnym wydaniu.

Dominują sukienki mini w ekskluzywnym duecie połysku i matu, szyfonowe bluzki oraz ponadczasowe spodnie ,, rurki”. Podkreślające dziewczęce walory fasony, pozwolą każdej dziewczynie stać się królową karnawałowej nocy. 


Karnawałowa kolekcja MOODO to ,,moodowa” podpowiedź na zbliżającą się maskaradę. To zachęta do eksperymentów z modą i poszukiwaniu własnego stylu.

 


 


 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar