2013-12-30

Diety

Zimową porą przygotuj swoje ciało na wiosnę i lato!

Zimową porą nasze ciało narażone jest na wiele złych czynników, które negatywnie wpływają na nasz wygląd. Z jednej strony niekorzystna aura, której zimne i wietrzne powietrze sprawiają, że skóra staje się szorstka i brak jej jędrności. Na taki stan rzeczy mają wpływ również ogrzewane pomieszczenia, w których przebywamy i które działają na skórę jak odkurzacz – wysysają z niej wodę.  Z drugiej strony wiedzeni głosem instynktu, który pozostał nam po przodkach, ulegamy namowom organizmu i zwiększamy ilość spożywanego pokarmu. To nie pozostaje bez echa dla naszego ciała. Organizm zaczyna gromadzić zapas, który jednak nie jest przez nas mile widziany. Jeśli nie chcemy aby zima odbiła na nas swoje piętno, powinniśmy jak najszybciej działać.


 

 


 


Włókna kolagenowe to główny budulec skóry. Niestety w zimę dochodzi do utraty jej nawilżenia przez co spada jego produkcja, włókna kolagenowe słabną, rozciągają się, w efekcie czego skóra traci elastyczność i sprężystość. Zapobiegnij temu i uzupełnij dietę o preparat z kolagenem, który w towarzystwie innych cennych substancji utrzyma skórę w dobrej kondycji.


My Skin Moisturizer pomaga zachować jędrność i elastyczność skóry oraz nadaje jej zdrowy wygląd. Preparat prócz naturalnego kolagenu z ryb morskich oraz oleju z kiełków pszenicy zawiera kompleks aktywnych składników, których synergiczne działanie poprawia nawilżenie skóry oraz działa przeciwrodnikowo, przeciwstarzeniowo i regenerująco. Stanowi idealne wsparcie dla zabiegów kosmetycznych oraz codziennej pielęgnacji domowej skóry. Linia nutrikosmetyków My Beauty System otrzymała w 2013 roku nagrody Złoty Krokus oraz Złotą Pieczęć Natury.

Zawartość: 45 kapsułek.
Cena sugerowana: 37 zł
www.MyBeautySystem.pl
 
O tej porze roku wiele osób boryka się z problemem przybierania na wadze. Dlaczego? W naszej szerokości geograficznej zima to okres dość chłodny. To właśnie ten czynnik powoduje, że późną jesienią, kiedy dni są coraz chłodniejsze, nasza przemiana materii zwalnia i zimą jest najniższa. To naturalna reakcja naszego organizmu na nadchodzący chłód czego wynikiem jest  magazynowanie energii w postaci tkanki tłuszczowej. Jeśli nie zapobiegniemy temu procesowi na wiosnę czeka nas dużo pracy z ciałem, dlatego warto pomyśleć o pomocnikach takich jak preparat z zieloną kawą.

Eksperci marki Aliness opracowali unikatowy preparat pod nazwą Green Coffee 3200, który zawiera 800 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy czyli odpowiednik 3200 mg ziaren zielonej kawy oraz dodatkowo produkt został wzbogacony o chrom. Takie połączenie składników daje o wiele lepsze efekty w trakcie procesu odchudzania. To jedyny suplement diety na rynku o tak dużym stężeniu ekstraktu z ziaren zielonej kawy.

Zawartość: 100 kapsułek
Cena sugerowana: 54,90 zł
www.aliness.pl
 
Aby efekt był bardziej kompletny i tym samym trwalszy, powinniśmy z naszego organizmu usunąć wszystkie toksyny oraz produkty przemiany materii, które zgromadziły się w ciele. Wpływają one negatywnie na naszą skórę, oraz blokują proces odchudzania. Dlatego warto w trakcie odchudzania i po całym roku zafundować organizmowi kurację oczyszczającą.

Detox Complex zawiera sprzężony kwas linolowy, L-karnitynę, wyciąg z zielonej herbaty, lecytynę sojową oraz chrom. Dzięki specjalnie dobranym innowacyjnym substancjom czynnym, preparat ułatwia skuteczne oczyszczanie organizmu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu.


Zawartość: 60 kapsułek
Cena sugerowana: 34,90 zł
www.aliness.pl

 

Niedobory witaminy C nie tylko wpływają źle na nasze zdrowie, ale również na nasz wygląd. Brak tej witaminy odpowiada za problemy z naczynkami oraz jędrnością skóry. Syntetyczna forma jest przyswajana przez organizm w małym stopniu. Najlepsza dla organizmu to forma naturalna, taka jaka zawarta jest w owocach aceroli.

Acerola 125 mg to produkt naturalny zawierający aż 125 mg naturalnej witaminy C w każdej tabletce. Ze względu na swoje właściwości polecanych w przeziębieniach oraz infekcjach. To także silny antyoksydant, który nawilża i uelastycznia skórę i przeciwdziała jej starzeniu.

Zawartość: 120 tabletek
Cena sugerowana: 29,90 zł
www.aliness.pl
 


Preparaty wytwarzane są w opatentowanej technologii Licaps® czyli kapsułka z roztworem. Płynna konsystencja zawartości kapsułki sprawia, że składniki mogą być o wiele lepiej wykorzystane przez organizm zgodnie ze swoim działaniem. Przeprowadzone badania porównawcze pokazują, że na przykład koenzym Q10 zażywany w kapsułkach Licaps® wchłania się o 40% w większej ilości.

Produkty My Beauty System oraz Aliness wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami:

? Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją 'czystej etykiety'. Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę.
? Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism).
? Zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.
   

Komentarze (2)

iza (2014-02-14 12:52:54)
dieta
Ja także. Właśnie postanowiłam, że skorzystam z porad dietetyka bo chę aby lekarz zdecydował co powinnam jeść a z czego rezygnować. Podobno najlepiej   zrobić testy i na podstwie kodu metabolicznego i dospasować  dietę tak, że sóra  szybko odzyska zdrowy wygląd. 
MangoMania (2014-02-06 10:13:39)
dieta
 Zdarza mi się używać takich suplementów. Jednak nie do końca jestem do nich przekonana.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar