2013-12-27

Biżuteria

Biżuteria Isharya – kubizm ze szczyptą orientu

Karnawałowa biżuteria musi być glamour. Ma zatem przyciągać wzrok, błyszczeć, zachwycać formą, brzęczeć. Przymioty te w 100 procentach posiada nowa kolekcja biżuterii Isharaya. Przepełniona złotem, przepychem i zmysłowością, w sam raz na gorączkę sylwestrowej nocy.

Isharaya to projekt, który tworzą dwie bratowe, hinduski z krwi i kości, Rashika i Gauri Tandon, na stałe mieszkające w Kalifornii, które w wirtuozerski sposób łączą indyjską tradycję ze współczesną estetyką Zachodu. Ozdoby powlekane są 18-karatowym złotem - jednoznacznie kojarzącym się z orientem, ale ich kształty w wyraźny sposób nawiązują do awangardowego kubizmu, który narodził się we Francji na początku XX wieku. Zachwycają zamkniętą formą i wzorami w symetrycznych układach, piękną oprawą kamieni, oryginalnym szlifem. Zgeometryzowane kolczyki i pierścienie, które zauroczyłby samego Picassa, dodadzą splendoru każdej stylizacji i dopełnią wykwintny look wieczorowej kreacji. To doskonałe uzupełnienie karnawałowej garderoby.

Te małe arcydzieła upodobały sobie Alexa Chung, Lucy Liu, Drew Barrymore, Eva Longoria, Hillary Duff. Teraz i Ty możesz poczuć się wyjątkowo, kolekcja Isharya jest w zasięgu twojej ręki, w butiku Cocktail’me.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar