2013-12-19

Wyniki

Test Eliksir do pielęgnacji skórek i paznokci Marion

Eliksir do pielęgnacji skórek i paznokci Marion - recenzja.


Kilka słów od producenta:

Eliksir na bazie oleju arganowego oraz witamin  A, E, F które:

- odżywiają , wzmacniają  skórki oraz płytkę paznokcia
- nawilżają, nabłyszczają i poprawiają elastyczność płytki paznokciowej
- zwiększają odporność paznokci na uszkodzenia
- pielęgnują, zmiękczają skórki wokół paznokci oraz chronią je przed wysuszeniem i zadarciami

Dodatkowo specjalna formuła została wzbogacona o olej z oliwek i słonecznika, które wykazują wyjątkowe działanie naprawcze i  nawilżające. Rewitalizują suche skórki, nadając im zdrowy wygląd.

 

 

Moja opinia:
Jakoś nie przepadam za wieloma drobnymi buteleczkami, gdzie każda jest do czego innego. Czytaj do paznokci, do skórek, do zrogowaciałej skóry, na to i na tamto. I weź się człowieku tutaj smaruj. Czasu nie starcza. Więc tak z przymrużeniem oka podeszłam do testowania tego produktu. Kolejna buteleczka, tak sobie pomyślałam. A tu takie miłe zaskoczenie:)

Preparat zamknięty w buteleczce z pompką, ułatwiającą pobieranie potrzebnej ilości kropelek do pielęgnacji naszych dłoni. Jest bezbarwny, choć o dość gęstej oleistej konsystencji. Bardzo przyjemnie pachnie arganem, słonecznikiem i oliwą z oliwek. Skórki wokół płytki pozostawia nawilżone, po kilku użyciach widocznie wygładzone. Preparat zmniejsza też skłonność skórek do zadzierania się. Sama płytka paznokciowa również wygląda zdrowiej i ładniej po kilkakrotnym zastosowaniu.

 


 

Dostępny: w drogeriach
Cena: ok.9zł za 15ml


Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Mirek

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar