2013-12-26

CIEKAWOSTKI

Kalendarz Gehwol 2014 – doskonały prezent na Nowy Rok

Grudzień to jeden z najpiękniejszych miesięcy przede wszystkim z powodu tak wielu okazji do obdarowywania najbliższych. Jedną z nich jest Nowy Rok. Na tę okoliczność warto sprezentować bliskiej osobie kalendarz, który posłuży jej przez następnych 12 miesięcy. Wybierając Kalendarz Gehwol 2014 nie tylko sprawimy jej radość, ale także pomożemy małym pacjentom Kliniki Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
 

 


Kalendarz Gehwol 2014 to inicjatywa firmy Miralex – dystrybutora marki Gehwol –  która w ten szczytny sposób postanowiła uczcić swoje 10-lecie na polskim rynku. Wspaniałe kobiety zaproszone do współpracy stanęły przed obiektywem Lidii Popiel, aby wesprzeć najmłodszych pacjentów Kliniki Traumatologii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytety Medycznego w Poznaniu. Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup sprzętu niezbędnego do ich leczenia i rehabilitacji. Pomoc dzieciom z wrodzonymi wadami stóp jest dla marki, zajmującej się produkcją profesjonalnych produktów do ich pielęgnacji, szczególnie ważna.

„Decyzja o udziale w projekcie była dla mnie oczywista. Wspaniały cel – pomoc najmłodszym pacjentom z wrodzonymi wadami stóp, cudowne kobiety, z którymi uwielbiam współpracować i autorka zdjęć – Lidia Popiel. To wszystko sprawiło, że praca przy Kalendarzu była dla mnie fascynującym doświadczeniem. Jeżeli w ten sposób, chociaż jedno dziecko będzie miało szansę szybciej wrócić do zdrowia, zdecydowanie było warto” – mówi Katarzyna Bujakiewicz, Gwiazda Kalendarza.

Na stronach kalendarza znajdziemy: Katarzynę Bujakiewicz, Grażynę Szapołowską, Grażynę Wolszczak, Agnieszkę Więdłochę, Maję Bohosiewicz, Alicję Resich-Modlińska, Weronikę Książkiewicz, Paulinę Krupińską, Kamilę Szczawińską, Emilię Czerkawską, a także i Lidię Popiel.

Kalendarz Gehwol 2014 dostępny jest w sieci aptek Super-Pharm oraz w salonach Empik w cenie 35zł.

 Kalendarz Gehwol 2014 Katarzyna Bujakiewicz
 

 

Komentarze (1)

sylvana (2013-12-27 08:52:08)
ekstra ten kalendarz...
powieszę go z przyjemnością w swoim domu
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar