2013-12-16

Napoje

Justyna Steczkowska w magicznym kalendarzu Loyd 2014

12 magicznych fotografii Justyny Steczkowskiej w wyjątkowych owocowych aranżacjach – tak wygląda kalendarz marki herbat Loyd na 2014 rok.

 

 Magiczny Horyzont Smaków Loyd – bo tak nazywa się nowy kalendarz – co miesiąc zabierze nas w podróż do krainy wyjątkowych smaków herbat Loyd. Wszystko dzięki stylizacji Justyny Steczkowskiej – ambasadorki marki. Znana piosenkarka pozuje do zdjęć w towarzystwie kompozycji stworzonych z mieszanki owoców, które w swoich herbatach oferuje Loyd. I tak o to gwiazdę zobaczymy m.in. w wianku z dzikiej róży i mocno czerwonych jabłek, a także w otoczeniu owoców pigwy i mirabelek, a nawet… rabarbaru.

Kocham owoce, ich naturalne piękno kolor i smak oraz nieporównywalny z niczym aromat natury. Herbaty Loyd zawierają w sobie to wszystko – mówi Justyna Steczkowska i dodaje: – Kiedy w wolnej chwili zaparzam filiżankę herbaty, przenoszę się w zupełnie inny, magiczny świat pełen niepowtarzalnych kompozycji smakowych które wprawiają mnie w dobry nastrój. Właśnie taka też była nasza kolejna sesja kalendarzowa – pełna dobrej energii, smakowania herbacianych pyszności oraz radosnej kreatywności. Jestem dumna z tego, że jestem ambasadorem marki Loyd, która niesie ze sobą piękno natury, zdrowie i magię życia.    
 

Skąd pomysł na nazwę przyszłorocznego kalendarza? Sylwia Mokrysz, z zarządu Mokate S.A. tłumaczy: – Chcieliśmy, by korespondowała zarówno z marką, jaki i z tym, co przedstawiają zdjęcia. Słowo magiczny nawiązuje do hasła związanego z brandem, czyli do Magic Experience, a horyzont do stylu fotografii. Ponadto horyzont przywodzi na myśl coś szerokiego, inspirującego,
a taka jest paleta smaków naszych herbat Loy
d.

Magiczny Horyzont Smaków Loyd  to kolejny projekt tego typu zrealizowany przez Justynę Steczkowską i markę Loyd. Metamorfozą Artystki zajęła się wizażystka gwiazd Ewa Gil, scenografią wrocławska artystka Magdalena Lewicka, a podobnie jak w 2012 roku, autorem zdjęć był Michał Pańszczyk.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar