2013-12-16

Napoje

Naturalne źródło sił witalnych

Jesień i zima to okresy, w których niemal każdemu zdarza się chandra i złe samopoczucie. Niska temperatura i zmienna pogoda sprawiają też, że łatwo można się przeziębić. Jak temu zapobiec? Czym skutecznie się ogrzać również „od środka”? Jak poprawić sobie nastrój, gdy aura nie jest sprzyjająca? Mamy na to rozwiązanie – przepyszny rozgrzewający kompot przygotowany na bazie naparu leśnego, herbaty jabłkowej i suszonych śliwek.

 

 


Jak przygotować ten pyszny, rozgrzewający i poprawiający nastrój napój?

Wystarczy do dużego kubka wsypać łyżeczkę naparu leśnego Bi fix, wrzucić torebkę herbaty jabłkowo-miętowej Bi fix Classic, zalać gorącą wodą, a po chwili wrzucić do naparu 2 pokrojone suszone śliwki. Po trzech minutach można już delektować się przepysznym i bardzo aromatycznym napojem.

Warto też poeksperymentować i łączyć smaki według własnych upodobań. Oferta marki Bi fix jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Herbaty marki Bi fix dostępne są w sklepie internetowym pod adresem www.zdroweherbaty.com.pl,  a także w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar