2013-12-10

Zakończone

Rzęsy Neicha gwarancją atrakcyjności – Pokaż to i Wygraj!

Zbliża się karnawał, czyli okres zabawy i nocnych szaleństw. Jest to idealna okazja na eksperymentowanie z codziennym makijażem. W tym okresie puść wodze fantazji i wzbogać swój imprezowy makijaż o zalotne, zniewalające spojrzenie dzięki rzęsom NEICHA. Prześlij zdjęcia i wygraj super zestawy kosmetyków warte 200 zł.
 


 Czy wiesz, że dzięki rzęsom można zmienić twarz nie do poznania? Gdy spojrzenie staje się zalotne, a oko bardziej otwarte, cała twarz promienieje i nabiera uroku. To dlatego hollywoodzkie gwiazdy filmowe nie rozstają się ze sztucznymi rzęsami. Teraz Ty też możesz korzystać z niegdyś tylko im dostępnych udogodnień, a dodatkowo masz szanse wygrać cenne nagrody.

Konkurs „Rzęsy Neicha gwarancją atrakcyjności – Pokaż to i Wygraj!” skierowany jest do wszystkich Pań które lubią wyglądać atrakcyjnie i nie boją się zniewalać mężczyzn spojrzeniem. Aby wziąć w nim udział wystarczy, że wykorzystasz rzęsy NEICHA przy jednym z wieczornych makijaży, a przed wyjściem zrobisz minimum 4 zdjęcia i prześlesz je do nas.

A więc pokaż, że WYGLĄDASZ ATRAKCYJNIE w swoich nowych rzęsach i WYGRAJ!


Szczegóły:


Zdjęcia, wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem modelu użytych rzęs, wyślij do 5 stycznia 2014 r. na adres biuro@neicha.pl. Pierwsze zdjęcie powinno przedstawiać otwarte oko z przodu, z makijażem ale bez rzęs, drugie zdjęcie powinno być takie same, ale z doczepionymi rzęsami. Trzecie i czwarte zdjęcie zrób tak samo, ale przy zamkniętych oczach. Możesz dodać piąte, dowolne zdjęcie. Zdjęcia powinny być wysokiej jakości w rozdzielczości minimum 1600 x 1200 px.

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków NEICHA warte 200 zł każdy, w skład których wchodzą: odżywka do rzęs Ample Lash Essence, Eyeliner Pen, Mascara Glamorous, pakiet: sztuczne rzęsy oraz klej Clear.

Terminarz konkursu
02-12-2013 – początek konkursu
05-01-2014 – zakończenie przyjmowania prac konkursowych
06-01-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Nagrody: 3 zestawy kosmetyków NEICHA o wartości 200 zł każdy

Więcej o rzęsach NEICHA: http://www.neicha.pl/strona/pisza-o-nas

Inspiracje: http://www.neicha.pl/strona/neicha_inspiruje

Strona konkursu oraz regulamin: http://www.neicha.pl/strona/konkurs

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu NEICHA na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Neicha/511950918856316
 

Komentarze (2)

fifi (2013-12-30 15:19:09)
)
z tego tak wynika że pierw trzeba zakupić aby wziąć udział w konkursie szkoda nie dla każdego .
mery (2013-12-11 10:30:02)
:/
czyli najpierw KUP ?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar