2013-12-06

Buty

Świeże spojrzenie na modę

Sarenza.pl, europejski lider branży obuwniczej i ekspert w kwestii najnowszych trendów w modzie, ponownie umacnia swoją pozycję na polskim rynku.7-8 października 2013 roku siedem wiodących blogerek z całej Europy (Dania, Holandia, Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Włochy), między innymi Jessica Mercedes, spotkało się w  hiszpańskiej fabryce Sarenzy w Alicante, by tam stworzyć autorskie projekty ponadczasowych butów.


 Polska 436 zł Sarenza.pl
 

W ciągu dwóch dni Sarenza przekształciła młode blogerki w prawdziwe projektantki i pozwoliła wprowadzić w życie ich wymarzone projekty. Dzięki tej współpracy Sarenza prezentuje zupełnie nowe i świeże spojrzenie na trendy i przyczynia się do powstawania nowych tendencji w modzie. Ta wyjątkowa kolekcja jest nie tylko symbolem kobiecości, ale przede wszystkim odzwierciedleniem stylu i upodobań każdej z blogerek. Ozdobione złotymi bransoletami buty JEMERCED symbolizują pewną siebie kobietę kochającą modę i oryginalne dodatki. Pasują zarówno do prostej, wieczorowej sukienki, jak i do codziennej stylizacji. Wszystkie zaprojektowane przez blogerki modele są już dostępne na Sarenza.pl w cenie 436 złotych!

 


Dania 436 zł Sarenza.pl

Francja 436 zł Sarenza.pl
Holadnia 436 zł Sarenza.pl
Niemcy 436 zł Sarenza.pl

Szwecja 436 zł Sarenza.pl

Włochy 436 zł Sarenza.pl

Komentarze (1)

syz (2014-01-15 10:33:46)
rayban
okulary ray-ban z opiera.com, wszystkie modele, bezpłatna wysyłka, optyk internetowy a w naszej ofercie okulary RayBan, sklep opiera.com oferuje tanio okulary ray ban. http://www.opiera.com
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar