2008-02-10

Biżuteria

Pierścionki zaręczynowe YES

Ideałem pierścionka zaręczynowego jest odpowiednik z brylantem. Jednym z najbardziej jego eleganckich, klasycznych wzorów jest niezmiennie "chaton". To pierścionek o prostej, czystej formie, z jednym kamieniem osadzonym w delikatnym koszyczku, który w pełni ukazuje brylantowe „światło” – prawdziwą piramidę blasku. Szlachetne piękno jednokamieniowego pierścionka z brylantem jest ponadczasowe.

Pośród wielu wzorów pierścionków z brylantami, Sklepy Jubilerskie YES oferują dwa niezwykle piękne i cenione przez Klientów wzory pierścionków zaręczynowych typu „chaton”. Warto podkreślić, iż w obu tych modelach koszyczek podtrzymujący brylant został wykonany z białego złota, co dodatkowo podkreśla piękno kamienia.

Pierścionek – model 1337.
To połączenie stylowej tradycji i nowoczesnej formy. Wraz z marką „Trylovia”, stał się on początkiem nowej epoki. Pierścionek ten oferowany jest z brylantami o masie od 0,08 do 2 karatów; o dowolnej czystości i barwie. Pierścionek dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z przewagą żółtego złota oraz z białego złota. Wraz z zawieszką i kolczykami tworzy on wyjątkowy komplet biżuterii. Sklepy Jubilerskie YES gwarantują Klientowi możliwość zakupienia pozostałych elementów kompletu nawet po upływie wielu lat.

Cena pierścionka: od 765 zł (przy masie brylantu 0,08ct)

Pierścionek – model 0344.
Uwodzi subtelnym urokiem – pięknem biżuterii pełnym romantyzmu, fantazji i blasku. Pierścionek ten oferowany jest z brylantami o masie od 0,10 do 2 karatów; o dowolnej czystości i barwie. Pierścionek dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z przewagą żółtego złota oraz z białego złota. Już niebawem Sklepy Jubilerskie YES wprowadzą do swej oferty kolczyki i zawieszkę, które wraz z tym pierścionkiem będą tworzyły idealny komplet.

Cena pierścionka: od 1.049 zł (przy masie brylantu 0,10ct)

Jakość każdego kamienia jest poświadczona Certyfikatem autentyczności YES. Dodatkowo, każdy brylant o masie od 0,5 ct oraz wybrane mniejsze, posiada Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego – IGI lub GIA. Warto także wspomnieć, że firma YES, dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi międzynarodowymi dostawcami kamieni szlachetnych, na specjalne życzenie Klienta może dostarczyć brylant o dowolnej, nawet najrzadszej charakterystyce – w tym brylanty o barwie fantazyjnej, które są niezwykle rzadko spotykane i bardzo cenione przez znawców.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar