2013-12-03

Wyniki

Test Eliksir do pielęgnacji skórek i paznokci Marion

Eliksir do pielęgnacji skórek i paznokci Marion - recenzja.Zapewne nie jedna z was już w swoim życiu miała kilka bolesnych zadziorków, które nigdy nie są mile widziane i dobrze przez nas przyjmowane.  Mnie się one bardzo często zdarzały aczkolwiek po stosowaniu tego eliksiru ich występowanie się pomniejszyło, a następnie zanikło i jak na razie cieszę się ładnymi skórkami wokół płytki paznokciowej.

Eliksir do skórek i paznokci stosowałam 2/3 razy w tygodniu chociaż częściej te dwa razy, to wszystko zależało od zapotrzebowania i chęci.

Nasz kosmetyk znajduję się w plastikowej butelce, która posiada etykietkę z mała adnotacją na temat przez nas stosowanego produktu; więcej informacji jest na kartoniku, który jest dołączony do butelki.

Szata graficzna bardzo mi się podoba bo jest przejrzysta i czytelna.

 


 

Buteleczka posiada dozownik, który za pierwszym razem trzeba kilka razy nacisnąć, aby nasze olejki z niego wyszły, ale o tym sam producent nas informuje - miło z jego strony, prawda?

 

 

Nasz eliksir zawiera w sobie olejki, a więc i jego konsystencja jest oleista, koloru przezroczystego z domieszką lekkiego zabarwienia (wszystkie olejki mają taki specyficzny kolor); wiecie o co mi chodzi.

Zapach jest bardzo przyjemny i przez jakiś czas unosi się wokół palców :)

Wydajność jest bardzo dobra ponieważ 15 ml starczy nam na długi czas, bo wystarcza jedno naciśnicęie, aby pokryć eliksirem skórki wokół paznokcia i samą płytkę paznokciową (10 palców).

Wchłanianie eliksiru również jest dosyć szybkie około 10 minut, ale nawet jeśli zaczniemy robić coś szybciej to nic nam nie ujmie to z działania.

Jeśli chodzi o samo działanie to jak już wspomniałam na samym  początku nie mam do niego żadnych zastrzeżeń ponieważ mój problem z zadziorkami zniknął, a więc jakbym mogła nie być zadowolona z tego produktu?!

Przy okazji skórki wokół paznokcia są nawilżone i gładsze, a płytka paznokciowa bardziej błyszcząca i zdrowsza.

Dodatkowo jeśli zastosujemy eliksir na paznokcie to nasze pazurki świecą się jak po bezbarwnym lakierze.

Tekst i zdjęcia::
Ciekawska Magdalena z bloga-http://magicwordcherry.blogspot.com/ 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar