2013-11-29

Wyniki

Test Recenzja płynu micelarnego Soraya

Recenzja płynu micelarnego Soraya.

Łagodny płyn micelarny do demakijażu twarzy i okolic oczu
Do każdego typu cery


Kontakt ze skórą:

Moja cera jest pomiędzy normalną, a suchą, dlatego z reguły preferuję kosmetyki bardziej do cery suchej, ponieważ wiem, że takie nie wysuszą jej dodatkowo. Ten płyn micelarny nadaje się idealnie do mojej cery. Świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu twarzy i okolic oczu, a do tego nie wysusza skóry.


Zapach:

Jest zupełnie bezwonny, co mi osobiście przeszkadza. Wolałabym żeby był chociażby o jakimś delikatnym zapachu, choć dobrze, że nie ma takiego specyficznego zapachu jak np. tonik.


Opakowanie:

Nie jest to najbardziej trafione opakowanie do tego typu płynu. Po przechyleniu buteleczki płyn rozlewa się na wszystkie strony. Ponieważ jest to płyn, to nie ma problemu z wyciskaniem go z tubki, aczkolwiek, jak pisałam wcześniej buteleczka mogłaby być inna.

 


Ogólna ocena:

W skali od 1-5 płyn micelarny Soraya oceniam na 3,5.

Plusy:

- idealnie i szybko zmywa makijaż,

- nie wysusza i nie podrażnia skóry,

-radzi sobie z każdym typem kosmetyków kolorowych (wodoodporne itp.)

 

Minusy:

- bezwonny,

- niewygodna buteleczka.

  


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Kolasa
 

 

Komentarze (2)

klaudia (2014-01-20 16:39:21)
super produkt !
Ja tez uwazam ze kosmetyki bezwonne sa najlepsze - nie kazdemu zawsze pasuje zapach, wiec ten produkt na pewno bedzie odpowiadal wiekszej ilsoci osob. Co do reszty recenzji to sie zgadzam - bardzo dobzre zmywa makijaz, nie trzeba bardzo trzec, schodzi super- nawet makijaz oczu. Nie podraznia skory, nie wysusza nie wywoluje zaczerwien. polecam :)
joania (2014-01-19 18:36:40)
czy brak zapachu to wada?
 Ja bardzo lubię kosmetyki bezwonne, albo o zapachu bardzo delikatnym. Dlateo lubię ten płyn micelarny. Jakbym uzywała kilku mocno pachnących produktów, to od mnogości aromatów mogłoby mi się zrobić niedobrze :P Płyn faktycznie świetnie radzi sobie z makijazem kazdego typu, pozwala zmyć make-up bez mocnego i drazniącego pocierania oczu.  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar