2013-11-28

Zakończone

Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System

Walcząc z upływającym czasem w codziennej pielęgnacji ciała przede wszystkim skupiamy się na twarzy. Wynika to z tego, iż błędnie wydaje się nam, że tylko ona bezpośrednio zdradza nasz wiek. W związku z tym nasza domowa kosmetyczka to głównie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Natomiast kwestie pielęgnacji ciała niesłusznie spychamy na drugi plan. A przecież nasz wygląd czyli również uroda mają swoje źródło nie tylko w tym, co zakładamy na siebie lub czym się pomalujemy, ale również w tym, co dostarczymy naszemu organizmowi od środka. Dlatego warto postawić na Nutrikosmetyki.

Zapraszamy do konkursu
, w którym do wygrania zestawy Nutrikosmetyków, które zadbają o wasze ciała od wewnątrz.
 


 


Co należy zrobić?

W komentarzach pod konkursem zamieść odpowiedź na pytanie:

 
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Co można wygrać?


Do wygrania mamy 12 zestawów:


My Hair and Nails Repair  + My Wrinkle Control - 6 zestawów.

My Hair and Nails Repair + My Age Perfectiom - 6 zestawów.Zwycięży 12 najciekawszych odpowiedzi.


Uwaga - zestawy zostaną przydzielone losowo.

 
Opis nagród:My Hair and Nails Repair

Zwiększ witalność włosów i wyeliminuj ich wypadanie oraz łamliwość paznokci. Dzięki sekretowi orientalnego piękna, My Hair and Nails Repair rewitalizuje włosy i paznokcie czyniąc je mocnymi i pięknymi. Składniki aktywne: Olej z kiełków pszenicy, L-cysteina, Żelazo, L-metionina, Lecytyna sojowa, Wyciąg z pędów bambusa, L-lizyna, Witamina E, Hydrolizat protein ryżu i Selenian sodu (zawierający selen), Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Biotyna.

My Wrinkle Control

Zadbaj o młody wygląd skóry, „trzymaj zmarszczki pod kontrolą”. Dzięki odpowiednio dobranym, naturalnym składnikom, My Wrinkle Control efektywnie redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, co wpływa na jej młody i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gammalinolenowy), Naturalny Kolagen z ryb morskich, Olej sojowy, Izoflawony sojowe, L-histydyna, Lecytyna sojowa, Żelazo, Luteina, Astaksantyna w formie płynnej, Kwas alfa-liponowy, Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, Ekstrakt z granatu, Witamina E, Koenzym Q10, Witamina B6, Witamina B2, Miedź, Witamina D3.

My Age Perfection

Zapobiegaj procesom starzenia każdego dnia. Dzięki specjalnie dobranej „bombie” aktywnych składników, My Age Perfection pomaga dłużej utrzymać młodość, witalność oraz piękny i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gamma-linolenowy), Wyciąg suchy z nasion kakaowca (zawierający polifenole), Witamina C, Wyciąg z zielonej herbaty, Kwas hialuronowy, Likopen, Lecytyna sojowa (zawierająca fosfolipidy), Wyciąg z guarany (zawierający kofeinę), Witamina E, Luteina, Astaksantyna w postaci płynnej, Koenzym Q10, Dwutlenek krzemu, Cynk, Mieszanina tokotrienoli w postaci płynnej, Miedź, Witamina A, Selen, Witamina D3.


Więcej o Nutrikosmetykach znajdziesz TUTAJ.
Konkurs trwa od 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013
.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 28 listopada 2013. 

 

Komentarze (36)

Yoanne91 (2013-12-09 15:38:09)
Piękna i gładka
Nutrikosmetyki... Dlaczego warto? Nie da się skutecznie pielęgnować skóry pomagając jej tylko od zewnątrz. Kazda z nas powinna wiedzieć jak wazna jest pielęgnacja "od środka". Jesteśmy bardzo zabiegani, nie mamy czasu gotować zdrowo i tak samo się odzywiać,  w takich momentach bardzo ważne jest, aby wszystkie potrzebne naszemu organizmowi substancje dostarczać np. w nutrikosmetykach.  Poza tym wszystkie z nas chciałyby wyglądać wiecznie młodo i pięknie. Nic trudnego: Chcesz być zawsze piękna, gładka, Nutrikosmetyki kup i nie potrzebna swatka!;)
Martyna (2013-12-06 23:58:45)
Zadbaj o siebie również od środka
Zazwyczaj dbamy o skórę stosując przeróżne kosmetyki do użytku zewnętrznego. Do pewnego wieku to wystarcza jednak w walce z upływającym czasem warto też zadbać o skórę od środka używając Nutrikosmetyków. Zapewniają one odpowiedni poziom nawilżenia naszej skóry oraz dostarczają wszystkie niezbędne składniki potrzebne do pięknego młodego wyglądu.
onlyme30 (2013-12-06 20:06:13)
Konkurs
 Nutrikosmetyki to wspaniały produkt, który w pielęgnacji skóry jest niezastąpiony i bardziej skuteczny niż niejeden kosmetyk. Bo właśnie nutrikosmetyki działają na skórę od wewnątrz, dzięki czemu są lepiej wchłaniane przez organizm i mają większy wpływ na wygląd naszej skóry. Mają w swoim składzie dokładnie dobrane i bezpieczne dla zdrowia substancje, które systematycznie dostarczane upiększają naszą cerę i pomagają w pozbyciu się wszelakich niedoskonałości. Nurikosmetyki to prosty i zdrowy sposób na piękną skórę każdego dnia:)
marlena (2013-12-06 17:45:04)
kapsułki piękności
Nutrikosmetyki pomagają Naszej urodzie od wewnątrz - dzięki nim możemy uzyskać piękne i zdrowe włosy, paznokcie i skórę.Pomagają Nam walczyć ze stresem, niewyspaniem, złą dietą przez które cierpi Nasza uroda - dostarczając niezbędnych składników i witamin.  email: blondyneckaaaa@interia.pl
fraupilz (2013-12-06 09:44:56)
Nutrie
Moja babcia hodowała nutrie. Babcia mojej babci hodowała nutrie, a i jej babcia zapewne hodowała nutrie. Nutrie miały wielkie zęby i gryzły, nie rewitalizowały, nie redukowały zmarszczek, a do tego brzydko pachniały. Nutrikosmetyki nie mają zębów i nie gryzą, rewitalizują, redukują zmarszczki, dlatego w pielęgnacji urody o wiele lepiej postawić na nutrikosmetyki niż na nutrie.  
helloalice (2013-12-05 16:00:23)
Nutrikosmetyki
My kobietki, wiemy co robić by wyglądać pięknie każdego dnia. Staramy się zatrzymać czas kremami odmładzającymi, stosujemy maseczki na twarz, wspomagamy drogimi preparatami swoje włosy i ciało... Jednak zapominamy o pewnej kwestii bądź nie mamy świadomości jak ważne są dla nas Nutrikosmetyki: zawierają mnóstwo witamin i uzupełniają codzienną dietę o potrzebne dla organizmu pierwiastki. Warto spróbować takiego specyfiku szczególnie, gdy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz codzienny bilans energetyczny nie składa się z samych zdrowych rarytasów :)
renia (2013-12-04 15:45:12)
dlaczego? bo warto
 napewno warto inwestowac w siebie w swoją urodę i w swoje samopoczucie . jesli dbam o siebie od wewnątrz napewno widać to na zewnatrz. samo umalowanie sie i uczesanie nie pokryje braku podstawowych witamin i minerałów. jesli chce byc zdrowa i piekna musze zadbac o siebie i w środku i na zewnątrz.
betina18 (2013-12-04 05:40:33)
nutri
Bo jak o wszystko tak i o nasze ciało trzeba dbać od zwnątrz i od wewnątrz :)
pumcia1985 (2013-12-04 00:04:59)
Nutrikosmetyki
Warto postawić na nutrikosmetyki w pielęgnacji urody, gdyż dostarczają odpowiednią dzienną dawkę witamin i minerałów dla kazdej z nas.Są niezastapione jeśli chcemy mieć zdrowe,lśniące włosy,mocne paznokcie i miękką skórę, gdyż działają od środka,przez co są skuteczne i długo działają.
sylvana (2013-12-03 19:00:23)
Same zalety na życie w zachwycie to Nutrikosmetyki My Beauty System,których dusza i ciało ciągle ma mało :)
Nutrikosmetyki to urody zbawcy,dietę mi uzupełniają i na nogi po... chorobie szybciutko stawiają . Kiedy czasu mi brakuje,mała kapsułka w mig również cerę ratuje: Ożywiając,nawilżając,ba...nawet dotleniając,zatem warto ich używac zwłaszcza gdy mamy w planach wkrótce noce zarywac. Rozświetlają zmęczenie przeganiając,więc są w terminarzu na pierwszym planie po sylwestrowej,hucznej zabawie . Polecam je wszystkim,gdyż są wspaniałe i chętnie jedno opakowanie z Nowym Roczkiem od Was  ''Dziewczynki'' pod choineczkę szczęśliwa dostanę. P.S.Polecam szczerze moją skromną osobę co chociaż rymy ma takie sobie , to dzięki suplementacji My Beauty System energię pozytywną od ''Mikołajek''  dostając... więcej by nie pisała jak pijany w kapuście zając. Obiecuję
Strona komentarzy 2 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar