2013-11-27

Warto odwiedzić...

Hua Hin – idealne miejsce na wakacje w Tajlandii

Egzotyczna podróż na najwyższym poziomie? To możliwe! Doskonałe zagospodarowanie oraz rosnąca popularność Tajlandii w branży turystycznej sprawiły, że na gości z całego świata czeka to coraz więcej wygód i dodatkowych atrakcji. Hua Hin jest jednym z tych kurortów, w którym można spędzić wyjątkowo udane wakacje w Tajlandii. Co warto wiedzieć na temat tego miejsca?


 

 


Hua Hin: oaza luksusu
Wczasy w egzotycznej scenerii można połączyć z doskonałymi wręcz warunkami pobytu. Hua Hin to jeden z tych kurortów, dzięki któremu tak wielką sławę zdobyła ta część świata. Turyści mogą cieszyć się możliwością wypoczynku na najpiękniejszych plażach na świecie, a relaks nad Oceanem Indyjskim staje się dla każdego doświadczeniem wyjątkowym. Hua Hin, jako jeden z najwspanialszych kurortów azjatyckich, już dawno zyskał uznanie w oczach organizatorów turystyki. Wakacje w ofercie all inclusive w tym kurorcie oferuje m.in. fly.pl. Czy warto wybrać się do tego turystycznego raju? Co warto zobaczyć w jego okolicy?

Hua Hin: nie tylko plaża

W tym kurorcie wiele atrakcji czeka na miłośników plażowania i sportów wodnych, jednak nie tylko oni przywiozą wyjątkowe wspomnienia z pobytu w tym miejscu. Komfortowe ośrodki spa oraz pola golfowe to atrakcje, z którymi w tym kurorcie można się spotkać niemal na każdym kroku. W hotelu czeka też wiele nowoczesnych udogodnień, a liczne restauracje tajskie serwują specjały tej wyjątkowej kuchni. Warto ich spróbować, gdyż tajskie smaki należą do jednych z najbardziej niezwykłych kuchni świata.

Atrakcje kurortu i jego okolicy

W Hua Hin znajduje się budowla, którą z pewnością warto zobaczyć spędzając wakacje w tym miejscu. To pałac Wang Klai Klangwon, znany jeszcze do niedawna jako królewska rezydencja. Ten obiekt, bardzo ważny dla Tajów, dla turystów jest jedną z wielu oryginalnych atrakcji, które kuszą swym orientalnym urokiem. Warto też wybrać się na spacer do pobliskiej miejscowości Cza-Am. Choć leży ona tak blisko gwarnego i elitarnego kurortu, zachwyca swą skromnością i kameralną atmosferą.

Wszystkie wymienione atrakcje sprawiają, że wakacje w Hua Hin to recepta na wyjątkowy urlop nad Oceanem Indyjskim. Gdy w Polsce szaleje zima, tu można cieszyć się wypoczynkiem w egzotycznej scenerii i relaksem na najwyższym poziomie. Piękne plaże oraz słońce sprawiają, że wspomnienia z takiego wyjazdu pozwolą przetrwać długie, zimowe wieczory i doczekać chwili, gdy i w Polsce zapanuje lato.


 

Komentarze (2)

Krysia Pałys (2013-11-30 23:05:42)
jest o czym pomarzyć
 plaże baleczne, kuchnia apetyczna, świątynie kapiące od złota, jest temat do marzeń:)
Ciekawska Magdalena (2013-11-27 23:07:00)
:)
coś dla mnie ;D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar