2013-11-26

Wyniki

Test Marion-Ampułki do włosów z olejkiem arganowym

Marion - Ampułki do włosów z olejkiem arganowym - recenzja.
Zapewne już większość z was widziała ampułki, które w swej ofercie ma firma MARION ja już jedne kiedyś miałam i wtedy one nie przypadły mi do gustu z tymi było nie co inaczej aczkolwiek nie zachwyciły mnie tak abym prędko do nich znów zasięgła.

Zawsze jak widzę jakieś ampułki to co jest w środku kojarzy mi się ze serum-a wam?

Uznajmy, że mamy do czynienia z olejkami, które znajduję się w małych plastikowych opakowaniach, które są szczelnie zamknięte oraz wygodne w zastosowaniu. Nasze ampułeczki znajdują się w kartonowym opakowaniu, którego szata graficzna jest bardzo wyrazista i miła dla oka.

Moim zdaniem takie ampułki idealnie nadają się na wakacje, czy okresy, w którym gdzieś wyjeżdżamy ponieważ zajmują one bardzo mało miejsca i wszędzie można je zmieścić.

W ampułkach mamy pomarańczową wodę, która jest lekko bardziej gęsta i zbita niż zwykła woda (zapewne to przez olejki, które ma w środku) .

Zapach delikatny i przyjemny bardzo szybko się ulatnia,a więc długo go nie wyczuwamy.

Jedno takie opakowanie zawiera 5 ampułek, które starczyły mi na dwa tygodnie przy mojej średniej długości włosów i cienkich.

W pierwszym tygodniu używałam ampułek co drugi dzień (tak jak zaleca sam producent) i stosowałam  wtedy pół ampułki z ledwością starczało ale wystarczyło.

W drugim tygodniu pozwoliłam sobie na większy luksus i jedną ampułkę używałam do 3 dzień.

Osoby z bardzo długimi i gęstymi włosami zapewne nie będą zadowolone z wydajności tych ampułek.

Jak z tym działaniem?

Dlaczego te ampułki są przeciętniakami?

A to dlatego, że;
 
  •     włosy lepiej się rozczesują
  •     mają większy połysk
  •     są minimalnie gładsze
i tyle nic więcej nie zauważyłam.

Podsumowując:
Porównałabym je do zwykłej banalnej odżywki do włosów tylko w formie ampułkowej, które idealnie nadadzą się na wyjazd, gdzie nie za każdym razem mamy ochotę bawić się w większą pielęgnacje  oraz w naszych bagażach nie mamy tyle miejsca na kosmetyki ;D

Pisała; Ciekawska Magdalena http://magicwordcherry.blogspot.com/

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar