2007-01-08

Dodatki

CO JEST MODNE W KARNAWALE?

Złoto modne w tym roku ma znacznie ciemniejsze odcienie, dochodzące kolorem nawet do miedzi. Ciemniejsze jest również srebro: srebrne torebki wyglądają jak oksydowane albo na załamaniach połyskują metaliczną czernią. Metaliczny połysk jest niezbędny także na butach, które na wieczorne wyjścia obowiązkowo muszą pasować do torebki! Jednak to naprawdę nie jest problem, zwłaszcza jeśli pantofel jest zrobiony z miękkiej satyny. Wtedy można naszyć na wierzch pasujące koraliki czy cekiny, a jeśli jeszcze ten sam motyw będzie się powtarzał w biżuterii – idealna całość będzie gotowa, a zachwycone i pełne zazdrości kumpele będą oglądać buty, torebkę i fantazyjny naszyjnik nie zauważając tej starej małej czarnej pod spodem… Modna jest też naturalna skóra, co oczywiście nieco kosztuje - wyobraźcie sobie taką parę pantofli z krokodylej skóry w kolorze czerwonym... Ale modne sa także wzory tygrysiej czy krokodylej skóry na tkaninie, co kosztuje znacznie mniej, a jest równie efektowne, zwłaszcza na wieczór.

Na szczęście dla elegantek z niewielkim zasobem gotówki wszystkie te zmiany można wprowadzić naprawdę niewielkim kosztem, po prostu doszywając do posiadanych torebek czy butów fantazyjne ozdoby czy koraliki, jakie można kupić w większości pasmanterii za… 1,50 złotych!

I uwaga na swoich mężczyzn! Oni też powinni mieć dodatki na topie – niestety, w ich przypadku nie jest to takie proste i tanie jak u kobiet. Ich dodatki muszą być doskonałej jakości, a buty czy teczka - najlepiej z prawdziwej skóry. To kosztuje naprawdę spore pieniądze. Ale warto. Bo raz, że starcza na lata, a mężczyzna zaopatrzony w dobre buty, rękawiczki i elegancki jedwabny krawat niezależnie od mody zawsze wygląda elegancko, a dwa - pamiętajcie, że nic tak nie zdobi kobiety jak odpowiednio ubrany i zadbany mężczyzna…

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar