2013-11-14

Torby

GABS – torebki zmienne jak... kobieta

Od niedawna w warszawskim butiku VIA VAI dostępne są włoskie torebki i akcesoria marki Gabs, będącej synonimem najwyższej jakości, soczystego koloru i kreatywności w modzie.

 


Historia Gabs sięga lat 70. ubiegłego wieku, mimo iż sama marka powstała w 2000 roku we Florencji. Franco Gabrielli, zołożyciel firmy, czerpiąc z tradycji i doświadczenia swojej rodziny w przemyśle skórzanym, podjął wyzwanie stworzenia torebki, która dostosuje się do potrzeb klientek. Brzmi zaskakująco? A jednak jest możliwe.

Koncept marki Gabs zbudowano wokół koncepcji transformacji. Wystarczy kilka prostych trików, żeby każdą torbę Gabs przekształcić w coś nowego. Służą temu niebieskie guziki zatrzaskowe, będące znakiem charakterystycznym marki. Bawiąc się, możemy uzyskać model kompaktowy lub zupełnie nowy kształt ulubionej torebki, w zależności od okazji, pory roku czy stylizacji.

Każda torba posiada wewnętrzną kieszeń na suwak i skórzaną wkładkę, co pomaga utrzymać kształt i pozwala na błyskawiczną przemianę z płaskiej koperty w duży worek. Elastyczność każdej z torebek marki jest wynikiem nieustannej pracy zespołu projektantów, który analizuje każdy model i projektuje go z myślą o najdrobniejszych detalach.

Designerzy śledzą także najnowsze trendy na rynku, dzięki czemu torebki Gabs to nie tylko możliwość zabawy stylem, ale też odpowiedź na aktualne tendencje w modzie. Projektanci nie zapomnieli także o kolorze – oferta marki to prawdziwa feeria barw!
 
Koncept Gabs spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów, nie tylko we Włoszech. Wraz z rosnącym ciągle zapotrzebowaniem, marka rozpoczęła współpracę z rupą producentów i projektantów "Campomaggi & Caterina Lucchi", który dał życie Gruppo Emergenti Italiani. W Polsce można kupić jej produkty w warszawskim butiku VIA VAI.

VIAVAI
Oleandrów 3 lok U3, Warszawa


 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar