2013-11-12

Wyniki

Test Maseczka rewitalizująca PEEL OFF z dozownikiem firmy Marion

Maseczka rewitalizująca PEEL OFF z dozownikiem firmy Marion - recenzja. Jeśli chodzi o maseczkę oczyszczająco to swój ideał już odnalazłam, a więc Maseczka PEEL OFF z dozownikiem - Rewilitalizująca miała nie co utrudnione zadanie..

Zacznę od tego, że maseczka ma cudowny zapach, który utrzymuję się przez cały czas, gdy mamy ją na twarzy czyli około 15 minut.  Zapach jest świeży i tak przyjemny, że dla samego zapachu jestem skłonna tą maseczkę kupować ;)

Czujemy pomarańczę i winogrona.

Maseczka jest w formie przezroczystego żelu, która po odpowiednim czasie wysycha, a następnie ściąga się ją z twarzy. Maseczka po zeschnięciu jest strasznie delikatna i nie da się ja całkowicie ściągnąć za jednym pociągnięciem ponieważ ona się odrywa i rwie po kawałeczku-jest krucha.

O dziwo jedno opakowanie starcza nam na 3 razy! :)

Dozownik jest bardzo wygodny w użyciu-wypuszcza odpowiednią ilość maseczki na dłoń/opuszki palców i spokojnie możemy nałożyć jej tyle ile nam potrzeba bez obawy, że zużyjemy jej za dużo.

Działanie:
    oczyszcza buźkę poprawnie :)
    skóra twarzy jest mięciutka i gładka w dotyku
    buzia jest nawilżona
    naskórek zmiękczony
    koloryt cery minimalnie poprawiony
    maseczka jest bardzo delikatna dla skóry-nie podrażnia

 
Skład: 
Skład: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Alcohol Denat, Polysorbat 20, Panthenol, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Vitis Vivifera (grape) Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis (orange) Fruit Extract, Isobutylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Parfum, Citric Aicid.

Pisała:
Ciekawska Magdalena - http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar