2013-10-29

Wyniki

Test Gruboziarnisty peeling do stóp No 36

Gruboziarnisty peeling do stóp No 36 - recenzja.
Muszę przyznać, że moje stopy traktowałam zawsze trochę po macoszemu. Nie miałam jakichś specjalnych kosmetyków do stóp, wszystko się zmieniło, kiedy dostałam od portalu U Dziewczyn całą serię kosmetyków marki No36. Pokazywałam Wam już dwa kosmetyki tej firmy, dzisiaj chcę Wam pokazać peeling gruboziarnisty.

 
 
Od producenta:

Dzięki połączeniu gruboziarnistego naturalnego pumeksu oraz kwasów owocowych AHA skutecznie usuwa martwy naskórek oraz zrogowacenia. Już po pierwszym zastosowaniu skóra jest widocznie wygładzona. Formuła peelingu została wzbogacona o lanolinę o działaniu intensywnie nawilżającym, odżywczym i regenerującym, dzięki czemu stopy stają się gładkie i miękkie w dotyku.


Naturalne składniki aktywne:
>> Kwasy owocowe AHA: skutecznie usuwają martwy naskórek oraz zrogowacenia.
 
Moja opinia:

Peeling znajduje się w miękkiej tubce, podobnej do reszty kosmetyków do stóp tej firmy. Pachnie cytrynowo, limonkowo. Konsystencja jest gęsta, zawiera w sobie widoczne drobinki, ale czy nazwałabym ten peeling gruboziarnistym? Zdecydowanie nie. Więcej jest w nim drobnoziarnistych "elementów". Drobiny nie rozpływają się pod wpływem wody.

 


 

W moim odczuciu peeling jest zbyt słaby, by usunąć ze stóp całkowicie zrogowacenia naskórka. Prawdą jest to, że wygładza stopy. Producent zaleca stosować go raz w tygodniu, kiedy skóra jest bardzo twarda i szorstka. Oczywiście jest to za mało, ja stosowałam peeling częściej i nie zauważyłam poprawy w wyglądzie stóp. Między bajki można wsadzić też to, że peeling długotrwale nawilża! Jedynym plusem, jaki zauważyłam jest to, że wygładza i sprawuje stopom przyjemny masaż. Powiedziałabym również, że jest mało wydajny, bo trzeba go nałożyć sporo. A przynajmniej ja lubię, kiedy kosmetyku jest więcej tak, żebym nie musiała smarować się jakimiś resztkami ;)!

Miałyście styczność z tym peelingiem? W jaki sposób Wy walczycie o piękne stopy :)?


Tekst i zdjęcia:

Aleksandra Brzeźniak
 

Komentarze (1)

Nadia (2014-07-05 14:16:06)
komenrz
 Właśnie trzymam tą tubkę w dłoęe używam tego peelingu już któryś raz ale nie widzę poprawy, aczkolwiek to co chciałam uzyskać. Fakt- mam miękkie stopy i nawilżone.  Niestety nie usuneło mi martwy naskórek :(  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar