2013-10-24

Bielizna

Idealne rozwiązanie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Świeżo upieczone mamy często obawiają się karmienia piersią – nie wiedzą jak to robić, obawiają się bólu lub tego, że nie uda im się wykarmić dziecka. Strach przed tym przegrywa jednak z naturalnym pragnieniem dostarczenia niemowlęciu najlepszego pożywienia, jakim jest mleko matki. Jak sprawić by karmienie stało się wyłącznie przyjemnością? I czy można zapewnić sobie wygodę i komfort karmienia maleństwa w różnych sytuacjach i miejscach?
 
Biustonosz bezszwowy Carriwell GelWire
 


Najważniejszym elementem jest dobór odpowiedniego biustonosza. Kobiety o większym biuście normalnie często mają problem z zakupem stosownej bielizny, a w ciąży i po porodzie jest to jeszcze bardziej utrudnione z uwagi na zachodzące w ciele zmiany. Mając na względzie wygodę pań producenci rezygnują z biustonoszy, których konstrukcja opiera się o metalowe bądź plastikowe fiszbiny, gdyż powodują ucisk piersi oraz nierzadko podrażnienia skóry. Tego rodzaju fiszbiny nie są również polecane przez położne, gdyż mogą przyczynić się do zahamowania laktacji.

Idealnym rozwiązaniem tego problemu okazał się innowacyjny pomysł duńskiego producenta, który stworzył biustonosz do karmienia Carriwell z unikalną technologią GelWire. Żelowe fiszbiny cechują sie przede wszstkim elastycznością, co maksymalizuje wygodę kobiet karmiących, a bielizna ponadto jest przyjemna dla ciała. Jest to jedyny biustonosz z żelowymi fiszbinami polecany przez położne i doradców laktacyjnych.

Wart uwagi jest fakt, że biustonosz Carriwell GelWire to zdobywca nagrody "Innovation Awards 2013", która przyznawana jest producentom wprowadzającym na rynek innowacyjne produkty w danej kategorii. Wszystkiego na temat zastosowanej w nim technologii GelWire dowiedzieć się można na stronie www.zelowafiszbina.pl.

Ten super wygodny biustonosz do karmienia Carriwell wyróżnia się również tym, że jest wykonany z mikrofibry. Powoduje to, że wraz z powiększaniem się piersi, rosnie również rozmiar miseczki biustonosza. Przyszłe mamy, zatem nie muszą się martwić, że będą musiały wymieniać bieliznę i wydawać dużą ilość pieniędzy na coraz to większe modele biustonoszy. Ponadto biustonosz do karmienia z żelowymi fiszbinami idealnie spełnia swoja podstawową funkcje, czyli znacznie ułatwia karmienie dziecka. Miseczki można odpiąć jedną ręką – odsłania ona wtedy pierś w taki sposób, że jest o wiele lepszy kontakt „skóra do skóry”, tak istotny w pierwszych dniach życia dziecka.

Najwygodniejszy biustonosz do karmienia Carriwell to nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki wygląd. Producent oferuje również inne modele dostosowane do potrzeb klientek. Można wybrać projekt wykończony koronką lub bezszwowy, w różnych kolorach. Tak duży wybór sprawia, że każda kobieta może wybrać coś dla siebie i czuć się pięknie i komfortowo w każdej sytuacji.

Biustonosz bezszwowy Carriwell GelWire – cena 149 pln, Lista sklepów dostępna na stronie:  www.carriwell.pl

Więcej o biustonoszu do karmienia Carriwell GelWire na stronie:  www.zelowafiszbina.pl


Tekst przygotowany specjalnie dla portalu udziewczyn.pl

 

Biustonosz bezszwowy Carriwell GelWire


Biustonosz bezszwowy Carriwell GelWire


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar